www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite Latvija SIA - Slikts serviss

Labdien!

Jau labu laiku atpakaļ, gribējām ar mammu maksāt katrs savu atsevišķu rēķinu, bet līgums bija uz mammas vārda, un līgumu var lauzt tikai abām pusēm esot uz vietas bites centrā, bet mamma dzīvo Gulbenē un es Jelgavā. Pa telefonu to nav iespējams izdarīt! Arī aizbraucot ciemos tas nav izdarāms, jo Gulbenē nav bites centrs, tuvākais bites centrs atrodas Balvos vai Madonā.

19. Jūnijā 2019. Gadā, beidzot ar mammu satikāmies manā izlaiduma dienā, bet lai pavadītu laiku kopā un izrunātu svarīgas lietas, pavadījām stundu bites centrā driksas ielā 4 (pilsētas pasāža) , Jelgavā, lai noslēgtu līgumu.
Meitene nebija pieteikami informēta par līgumu laušanu. Pēc 40 minūšu ilgas gaidīšanas uz manu jautājumu: ''vai vēl ilgi? '', meitene ar kolēģiem uzjautrinoši atbildēja, ka šis process neesot ātrs. Man bija jāgaida stunda, lai man kā esošam klientam pārslēgtu atsevišķu līgumu. Absolūti nerēķinās ar citu cilvēku laiku.

Ar cieņu,
Valters Bisenieks