www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite Latvija SIA - Slikts serviss

Pirms trīs dienām noformēju pasūtījumu par datora iegādi uz nomaksu. Pirmais, kas jau likās diezgan muļķīgi, ka plusā vēl jāņem sim karte, kuras summa pie ikmēneša rēķina būs 5€. Prasu, priekškam man karti, ja man ir viens telefons un tajā pašā jau karte ir? ! Viņi atbild tieši un konkrēti - mums vajag viņas pārdot, savādāk nenoformējam datora iegādi! Datora iegāde un sim karte - tās pat nav savienojamas lietas! Labi, datoru vajag nu tad liekat to karti arī klāt, ja reiz savādāk nevar. Saka, ka 9. Martā kurjers atvedīs visu. Nu pienāk 9. Marts, kurjers atbrauc, parakstu papīrus, a datora ta nav! Es prasu - un vairāk nekā nebūs? Kurjers stulbi smaida, domāju, ka koķetē un muļķojas! Beigās saprotu, ka joki nav, ir atvests tikai līgums par datora iegādi un tā nevajadzīgā sim karte! Kurjers tik nosaka - a tā ir gadījies ar biti, bet tikai telefons nav atvests. Nu ko, zvanu uz biti, lai noskaidrotu, kas notiek! Šie, kā jau vienmēr, neko nezin un nesaprot, kā tā varēja gadīties. Rītdien ar mani kaut kas sazināšoties un tad gan jau 11. Martā saņemšu datoru! Pirmkārt, es jau divus mēnešus gaidu telefonu, lai gan pie tele2 jau kādu mēnesi var dabūt viņu un tagad šitais čēpē ar datoru! Tā viņiem skaitās kvalitatīva klientu apkalpošana? ! 🤬🧐

09.03.2021

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 10.03.2021

Sveiki!
Lai tiktu skaidrībā Jūs situācijā un spētu palīdzēt, mums nepieciešams precīzs situācijas apraksts un Jūsu dati. Sūtiet mums ziņu [email protected], palīdzēsim tikt skaidrībā un visu sakārtosim.
Paldies!

T Taisnīgums99 09.03.2021

Tipiska neapmierinata maskaviete. Jums faktiski deficita laika bez maksas un atri atvedis datoru ar kurjeru, pa kuru jus maksasiet ne uzreiz bet vairaku gadu laika un jums vel ir slikti?
Ja, ta skaitas kvalitativa klientu apkalposhana.
Bet vai tas skaitas gudrs klients?

Vel aizmirsat uzrakstit, ka internets vakaros palicis leens.

N Neapmierinātā 10.03.2021

Interesanti, vai es kur pieminēju, ka datoru ņemu uz nomaksu? Bet ne par to ir stāsts, ja ir pagrūti ar teksta uztveri. Stāsts IR PAR TO, ka teica, ka visu atvedīs 9.martā, bet atved līgumu BEZ preces, kuras dēļ REĀLI VEICU PASŪTĪJU, tipiskā maskaviete aka taisnīgums! ☝🏽

T Taisnīgums99 12.03.2021

Labi, ka paskaidrojaat, citadak likas, ka jus pasutijat ligumu bez preces.

T Taisnīgums99 12.03.2021

Jaa, visiem kas perk datoru bez nomaksas ir jamaksaa 5eur ikmenesha maksa par SIM.
Jums logjika ir stipraa puse.