www.sudzibas.lv BITE Nekorekti izturas pret klientiem. Slepus nodod parādu inkaso firmai

Bite Latvija SIA - Nekorekti izturas pret klientiem. Slepus nodod parādu inkaso firmai

Labdien!
14.07.2023. Telefona numurs no fiziskas personas tika pārreģistrēts uz juridisku personu. Fiziska persona pēdējo rēķinu apmaksāja daļēji, jo neizlasot līgumu, uzskatīja, ka abonēšana beidzas ar to brīdi, kad tiek pārtraukts līgums. Līgumā atrunāts, ka abonēšana jāveic par pilnu mēnesi, kā arī juridiskai personai jāmaksā abonēšanas maksa no tā brīža, kad līgums tika noslēgts. Jau šeit ir redzams, ka Bite Latvija sia pielieto negodīgu praksi. Līdz ar šo izveidojās parāds 5,37 euro. Bite Latvija SIA nebrīdinot (konsultants Saka, tā nevar būt) nodeva fizisko personu parāda piedziņas firmai Julianus Inkaso. Šī firma izmanto telefona numuru, kurš ir reģistrēts uz juridiskas personas vārda. Tātad, visus tekstus saņem juridiska persona, kaut gan parādā nav nevienu centu.
Lai izbeigtu šo agresīvo vajāšanu es, cita fiziska persona, pārskaitīju bite Latvia sia šos 5,37 euro uz iepriekšējā numura lietotāja klienta numuru. Bet, julianus inkaso joprojām turpina vajāt un pieprasa samaksāt 7 euro. Julians inkaso nav atsūtījis ne paskaidrojumu, ka ir pārņēmis parādu, ne soda procentu likmi un aprēķināšanas kārtību, izņēmums konts uz kuru veikt dāvinājumu (citādi nevaru nosaukt) . Vairākkārt sazinājos ar bite sia un divas reizes ar julians inkaso. Katrs no sevis atbildību novirza un man liek sazināties ar to otro.
Pielikumā divi maksājuma uzdevumi, kur es, kā fiziska persona, nomaksāju iepriekšējā numura lietotāja parādu. Esmu ar mieru segt soda naudu 0,5% apmērā no summas 5,37 euro par nepilniem diviem mēnešiem, kā tas atrunāts bite Latvija sia līgumā. Tagad firmas telefona numuram ir divu klientu numuri. Ja bite Latvija sia komunicētu ar ar pakalpojuma saņēmējiem, tad šāda situācija nebūtu izveidojusies. Bet, bite Latvija citu neko nevar, kā tikai uz iesniegumu atbildēt ar šādu parakstu: ar cieņu,
Dace
klientu apkalpošanas menedžere
runāju smaidot un rakstu 60 vārdus minūtē.
Sazinieties ar mani, lai mums #kopāspēks!

Paldies. Daina.

26.10.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 27.10.2023

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!