www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite Latvija SIA - Krāpšana

Lai nesasaistītos ar BITE Latvija, SIA uz 2 gadi, pirms parakstāt līgumus obligāti pārlasiet līgumu termiņus un līguma laušanas sodu nosacījumus. It īpaši tiem pakalpojumiem ko viņi piedāvā bez maksas vai ar atlaidēm. Piekritīsiet pamēģināt, neizlasīsies pamēģināšanas līguma nosacījumus, kad atsūtīs rēķinu, izrādīsies, ka ir piekrists pamēģināt 2 gadus. Laužot līgumu, līgumsods pakalpojuma pilnās summas līdz līguma termiņa beigām + summas par iepriekšējo mēnešu atlaidēm.
Tā viņi tur pelna sev prēmijas un ceļojumus.
Protams bēdīgi, ka Bite ir sākusi piekopt tādu krāpniecisku praksi.

22.02.2023

K

N Norris 22.02.2023

Ne reizi nav bijis ar ko tādu problēmas , jo pirmais ko izdaru pie jebkura piedāvājuma pajautāju mutiski vai līgums ir beztermiņa. Jā ja tu pats to nejautā tad viņi varbūt arī neizcels to , ka uz 2.gadi, Bet ja pajautā tad pateiks uzreiz.

Man arī nekad nav bijušas problēmas ar matu izkrišanu, bet Norrisam tādas ir.
Man nekad nav bijušas arī problēmas ar alkohola iegādi, bet Norrisam to nepārdod.
Cilvēki ir dažādi, arī Bites konsultanti ir dažādi, vieni godīgi izstāsta visu par līgumu, citi - sasola zelta kalnus. Tāpēc,
1. iegādājies tikai to pakalpojumu, kurš tev ir nepieciešams un par kuru esi jau izpētījis visu informāciju
2. Ja šķiet, ka piedāvājums ir ļoti izdevīgs, tad atceries - bezmaksas siers nav pat peļu slazdā! Ja tev šo piedāvājumu izsaka, tad izdevīgs primāri tas ir konsultantam, bet viņam algu maksā Bite nevis tu!

Good Intentions 24.02.2023

Paši neko neprasa, neizpēta līgumu un tad brīnās.

N nauriuss 25.04.2023

Ceļojums :D