www.sudzibas.lv BITE Nepārtraukti zvani

Bite Latvija - Nepārtraukti zvani

Lūdzu pārstājiet zvanīt bez apstājas klientiem ja viņi jums neatbild, tas ir ļoti traucējoši, visa gada garumā, tas vairs nav normāli ka dienas laika var zvanīt piecas reizes un jebkurā laikā. Zvani tiek veikti no nr +37122506799. Jums ir līgumā norādīts klienta e pasts, ja ir kas adresējams tieši klientam tad rakstīt personīgi uz to. Visi jūsu veiktie zvani ir saglabāti un fiksēti. Pietiek jau ar to ka katru mēnesi ir jāiet uz jūsu filiāli lai skaidrotos kādēļ bezlimita tarifam mainas summa katru reizi pa 4 eur, ļoti dīvaini! Ceru uz sapratni un ka kautka ierobežosiet savus zvanus kas ļoti traucē ikdienā!
Ar cienu Evija

13.04.2022

R

S Suitfree 13.04.2022

lietoju zz un negribu dzirdet un redzet tos bite krapniekus, bija loti slikta pieredze

M Max2020 13.04.2022

Piekrītu jums par jūsu sūdzību! Esmu arī atzīmējis lai man nezvana un paldies Dievam viņi man vairs nezvana jo esmu aizliedzis visus piedāvājumus un aptaujas no Bite un Bites trešo grupu uzņēmumiem kā Go3 un Home3. Līdz ar to ja neesat atzīmējis visu ar nepiekrītu viņi joprojām var jums zvanīt tādēļ iesaku jums atzīmēt visu ar "Nē" taka ir redzams mana pievienotajā attēlā un ja viņi tomēr zvana vienkārši neceliet jo viņiem vairs nebūs tiesības jums uzbāsties ar saviem piedāvājumiem, savādāk viņi pārkāpj datu aizsardzības likumu. Protams nav izslēgts kad viņi joprojām jums nezvanīs bet līdz ar to kad šo pieeju liedzu viņi vairs no Bites nav zvanījuši šis ir pārbaudīts ar vairākiem man pazīstamiem Bites klientiem. Ceru ka jums izdosies no Bites uzbāzīga mārketinga tikt vaļā.

B Beck123 13.04.2022

Nu briesmīgi uzbāzīgs mārketings. Viens zvans 3 mēnešu laikā, kurā piezvana un piedāvā kaut ko. Pie tam ir iespēja no šiem zvaniem pieklājīgi atteikties, nevis čīkstēt. Nav brīnums, ka darbu klientu apkalpošanā uzskata par psiholoģiski grūtu. Vienmēr kāds būs ar kaut ko neapmierināts.

B bitesklients50 04.07.2022

zvanu izmaksas bites bezlimitam mainas tad, ja zvani uz maksas telefoniem...piemēram uz 678...,tele2 un lmt tā nav. Bite par to nepaskaidro,ja pats neprasīsīsi,un nesekosi līdz...,ļoti jabūt ar biti uzmanīgiem sekojiet obligāti rēķiniem. OBLIGĀTI.