www.sudzibas.lv BITE Iesmērē ierīces

Bite Latvija - Iesmērē ierīces

Profesionālī iesmērē iekārtas, itkā dāvanā par 1 centu, piemēram austiņas, ja piekrīt pāriet uz bite operatoru. Atnāk austiņas, tomēr palieku pie vecā operatora un sutu austiņas uz biti atpakaļ. Kā rezultātā piestāda rēķinu par austiņām 167 euro jo iepakojums ir vaļā, skaidro ka tā ir higiēniskā prece... Tās netika lietotas bet redz iepakojuma uzlīmē ir vaļā. Labi, skaidrs. Bet sākuma es jau teicu ka nevajag dāvanu, bet taču nē... Operatore iesmērēja, nu kas tur 1 cents un var pat kādam uzdāvināt. Ja meitenes laipnas bet profesionāli apmācītas ierīču iemērošana jo maksājot 1 centu par dāvanu 2 gadi viņi tā notur klientus un piesaista. Neiesaku pieņemt no bite dāvanas, beigas nāksies iegādāties pa pilnai cenai 😂👍

29.03.2021

Pacco_al 29.03.2021

Var būt tomēr nevajag sākotnēji maldināt vienu uzņēmumu par velmi mainīt operatoru un pēc tam ar jaunu piedāvājumu šantažēt iepriekšējo operatoru, lai panāktu labākus nosacījumus.
Nevienu neizinteresē, ko jūs tur kādam teicāt. Juridiski ir noslēgts līgums, prece ir saņemta, esat pie tam to atvēris un var būt lietojis, un pēc tam lūk - PĀRDOMĀJU.
Ok Jūsu tiesības 167.- EUR no jums. Var būt nākamreiz padomāsiet, pirms "pārgudri" viesiem čakarēt prātus.

A Asffg 30.03.2021

Tieši tā , ar biti mūžam nekad nepīšos kaut arī bez maksas gudriniek ! Lietots nekas nebij !