www.sudzibas.lv BITE Bite Mājas internets

Bite Latvija - Bite Mājas internets

Sveiki gribu padalīties ar bites internetu kā tādu Rīgā tas nedarbojas un nav iespējams uz to paļauties iegādājoties šo produktu jūs varat nesaņemt šā produkta pakalpojumu kā tādu. Testsa laikā viss ir ok noslēdzot līgumu jūs dabūjat sūdu kas ne tikai lago pēc pulksten 19: 00 bet arī iegrābjaties uz naudu! Tākā pirms izvērtējat biti aizdomājaties vai tas vispār jums ir vajadzīgs.

N

O Otis 29.08.2019

RĪGĀ? Vai tad TETi un visi Baltkomi tagad nav uz katra stūra pieejami ar saviem internetiem?

T Tumšais 07.09.2019

fuuu bite

K Karslbergs 23.12.2020

Pilnīgi piekrītu par internetu, nesen arī pārgāju no TET uz Bite mājas internetu, drausmīgi lēns un lago bieži, rakstīju sūdzību uz ko saņēmu atbildi, ka esot vēl antena jānoperk pa 33eur, tad būšot viss labi un ja nepatīk var iet prom, lieliska attieksme.