www.sudzibas.lv BITE kūda tautu nemaksāt

Bite - kūda tautu nemaksāt

Gribu pasūdzēties par kompāniju Bite, kuri rāda tās drausmīgās reklāmas un kūda tautu nemaksāt abonēšanas maksas, apgalvojot, ka ejot pār tiltiem un ielām arī neesot jāmaksā...Murgs kaut kāds, iesaku Bitei mesties kopā ar LMT un ZZ dzeltenajiem un zaļajiem vīreļiem un kopā veidot kaut ko normālu, riebjas jau tie demagogi, ka tikai konkurentiem rikli pārgrauzt!!!

D DreamLV 22.02.2010

bite bite kas tev šite!!! papriekšu sakarus kātīgus nodrošiniet un tad naudu plēšiet nevis otrādi!!!

R Rihards 23.02.2010

Zinu
man nevajag Bite. tas ir viss. es jau izveelejos piemeerotaako operatoru. un viss apmierina

N novērotājs 01.03.2010

cik zinu bitei ir nulles trarifs, kur nav jāmaksā abonēšanas maksa un var runāt bez maksas Bites tīklā...forša iespēja, izmantoju, labi nauda ietaupās !:)

D DreamLV 02.03.2010

nafig ... nulles tarifs un nules uztveršanas zona!!!

I irina 20.06.2010

Esmu sašutusi, ka tā var rīkoties pret klientu, kurš gadiem ir lietojis Bites pakalpojumus...Neviens nav pasargāts no Latvijas nesakartotības un arī mēs bijam ta ģimene, kura izbrauca, lai varētu samaksat maksajumus un lai būtu vēl no kā dzīvot...Pirms braucu uz Angliju, pazzvanīju un pateicu, ka ar pēdējo maksajumu kavēsimies...Vai tiešām dēļ Ls 20 jaatdod ir Credit Reformā un japieliek vēl Ls 20 par piedzīšanu?Nez ko viņi tik smagu dara, ka tik liela nauda ir jamaksa par to, ko es pati zinu, ka esmu paradā un ka apsolīju līdz 5-jam jūlijam samaksāt...Esmu ļoti vīlusies, kamēr viss bija labi, maksājām un tad Bitei bijām pietiekoši labi, bet atliek mēnesi pagaidīt naudu, ka jāatdod zemiski Credit Reformai...Fui par tādu attieksmi...