Bite - Kredits

Nesen biju pargajusi uz BITI un secinaju ka katru menesi man pazud kredits pa 25 santimiem un pat 80 santimiem Laigan pati neko neesmu darijusi tadu lai man pazustu kredits...Tapec neiteiktu pariet uz Biti ari tapec, ka ja jus medzat biezi iet portala draugiem.lv tur neko nevar pasutit!!!

Z Zigurds 28.05.2011

Nerunājiet muļķības, tā no zila gaisa kredīts nepazūd...

P Pluspunktsbankrots 28.05.2011

un pasutit draugos var visu.Tikai jamak :) LOL

E Esesesseseseseses 29.05.2011

Laura, un kas Jums lika to sūda mušu ņemt??? Vai nav citu lādzīgāku operu? Par maz laikam pašreklāmas tai mēslu mušai!

A anna 29.05.2011

Par draugiem.lv nepiekrītu, tur viens ir knifiņš pazvani operatoram un tev visu izkadros, ir cilveki kam pielec uzreiz pakalpojuma apmaksa caur mobilo tetl.draugiem.lv un ir daži izņēmumi, ka jūs.

V Vitalijs 29.05.2011

Mans ziņojums ir tikai informatīvs, jo pats to neesmu pārbaudījis!

Manai māsai ir tā saucamā BITE karte(pieslēgums).
Viņa teica ka starp tiem, kam ir BITE runāt jābūt par brīvu.
Runājot ar viņas draudzeni, kurai arī ir BITE, māsai noņem apmēram ~3 santīmi par katru otro minūti vai kautkas tamlīdzīgs.
Par šo runājot ar māsu, viņai saku: ja tas tā ir, tad piemēram ja tūkstots cilvēkiem noņem, nu piemēram pa 9 santīmi mēnesī, cik tas būtu? viņa atbild: 90 lati, un vēl pateica, ka viņa jau nerunā tik maz, ka būtu tie 9 santīmi

A asdf 29.05.2011

Pff, bite ze best, daudz mazāki rēķini nekā tajā appisēju kantorī LMT.

J jonas 30.05.2011

Taka neruājiet muļķibas bites nolicēji jums vnk skauž ka lētākais operātors latvijā ir bite kurs vel pa 3.50ls mēnesī atļauj runāt 350.min un 100sms un 50.mg menesi... Un bitei vienigai ir speciāli kantoris izveidots ja tu esi ko pasūtijis no neta un tev grib naudu noņemt bite tev atsūta sms veida brīdinājumu kas ir tas pa pakalpojumu un cik tas maksā unh tev ir jāpstiprina vai atļaut no konta noņemt tev naudu...ar 1 ja tu acel tev neko nenoņem naudu un ar pakalpojums nau pieslēgts...

S Someone 31.05.2011

Bite the best! Bites kartei vajadzeja pievienoties lidz kuram tur maijam, tad ari butu bezmaksas! Pie LMT tur videji kaut kur 20 ls menesi ar zvaniem uz ASV, bite 1 -3 LS menesi ar zvaniem uz USA! Vajag izmantot brain!