www.sudzibas.lv BITE Krāpšanas

Bite - Krāpšanas

Uzskatu Bite māna mani kā klientu jau apmāna brutāli dibas reizes, pirmo reizi neko nerakstīju samieirnājos
1. Biju paņēmis bites tarifu par x summu un, tad paņēmu pēc pārs menešiem telefonu, kas notika pagāja 2 vai 3 mēneši man nomaina tarifu un visiem draugiem, tiem kam telefons tikko mpaņemts neiedeva nevienam atlaidi. Tiem kam bija pārs mēneši uzreiz 30%. Zvanu saku tā nebija vienošanas, atbilde mums mainas tarifi maksājat, saku gribu iet prom, Bites atbilde, tad izmaksājiet telefon. Uzreiz teicu izmaksāšu nedēļas laikā un iešu prom un firma neņems 50 numurus ar 50 telefoniem, viņu atbilde dariet kā gribat, nu ko izmaksāju telefonu un eju pie Bites ludzas, lai palieku un deva lielu atlaidi gandrīz par brīvu. Teicu šādi neviens mani nečakarēs un nekad neiešu atpakaļ kaut par brīvu. Šādi papisa manu uzticību un 50 numurus ar 50 telefoniem.
2, Tagad otrā daļa, tipa devu otro iespēju, jo sieva pierunāja, ka bite tiešām mainījas un atlaidi piedāva uz visu mūzu -70%, lai pat tarifu plāns mainas atlaide -70% un bez termiņa, protams visus draugus un radus pārvilināju, bet maija pārsteigums atnāk rēķina ziņa, ka vairs nebūs -70%, bet -50% un visiem wtf? Protams visi draugi radi tagad dirš uz manis, ka es visu esmu apmānījis, paldies bite. :(
3. Nu tagad jaunais kronis bilde var redzēt, ka atlaide būs -50% , brīdināju maija tipa samierinājos, domaju nu pofig uz tiem pārs eiro, bet ieeju aplikācija pārsteigums -30% un neesmu brīdinats neko.
4. Zvanu bitei darba laiks 08:00-23:00 zvanu 22:58 netivēsiet protams neviens neatbilds nogaidīju 30 min. Pipec, tad rakstiet darba laiks līdz 22:58 vai cikos drīkst zvanīt.

Es tiešām esmu ļoti pacietīgs cilvēks, bet Bite pāršauj visas robežas. :(
Ja neatrisans šo visu padarīšanu iešu tālak. Tiešām ZB kl nr. 1246661