www.sudzibas.lv BITE krapsanas ar zvaniem

Bite - krapsanas ar zvaniem

piesledzoties tornim kas ir arpus ES un piezvanot uz bites info talruni man piestada rekinu par to ka es esot zvaniis 6 reizes.bet pa istam 3 reizes.bet viniem uzradas ka zvaniju uz kautkadiem numuriem.kurus vini man nosauca.es protams piezvaniju uz tiem un man atbildeja *paldies ka piezvanijat bites komandai* un parskata var redzet ka sarunu laiks ir 00.00 uz siem numuriem,UN IT KA ZVANITs IR TIESI TAI PASA LAIKA KAD ZVANIJU UZ INFO 1601 vai vel kads maak vienlaikus zvanit uz 2 numuriem no viena talrunja?, bet par katru zvanu tiek iekaseti 2,67 eur/ un operatori man megina ieskaidrot ka viniem esot vis kartiba.par nepilnam 3 minutem iekase gandriz 17 euro/ taa tacu ir latvijas godigaka kompanija.