www.sudzibas.lv BITE Krāpšanās ar BITE HOME3

Bite - Krāpšanās ar BITE HOME3

Bite home3 nodarbojās ar krāpniecību, izmantojot līguma punktu "9.1. Bite ir tiesības vienpusēji grozīt līguma noteikumus, tostarp abonēšanas maksu un paku saturu" tātad, šī gada sākumā februārī tika noslēgts 24 mēnešu lūgums par home3 un interneta paku kas maksā 15.99eur mēnesī. Un šodien jau sūta vēstuli ka: "no 01.09.2023. Jūsu esošajai home3 televīzijas satura pakai sākuma paka un internets spēkā stājas jauna ikmēneša abonēšanas maksa 19,99 €/mēnesī. " respektīvi zvanot klientam piedāvā atlaidi uz 24 mēnešiem un tad pēc 6 mēnešiem palielina makus no 15,99 uz 19.99eur / mēn. Pats interesantākais, tas ka pa telefonu stāstīja ka standara Cena ir 19.99eur, bet ar atlaidi būs 15,99eur uz 24 mēnešiem.

25.07.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 31.07.2023

Sveiki!
Uzrakstiet, lūdzu, mums ziņu uz [email protected], lai varam palīdzēt!
Jauku dienu!

Y

L Liāna 02.08.2023

Identisks stāsts kā autoram. Piesaistīja ar mazu cenu pa 15.99 uz 24 mēn. Martā pieslēdzām un jūlijā saņēmām ziņu par cenu kāpumu. Protam var atteikties, ja nepatīk, bet ar nosacījumu davai samaksā par ierīcēm visu summu. Tad nafig tas ierīces vajadzīgas, ja nebūs vairs ne i-net un tv. Pēc šī gadījuma ar biti vairs nekad nesadorbosimies. ( ņemot vērā arī to kad internet ļoti švaks pat īsti nevelk, par ko jūs ņemat tādu naudu ja nevarat nodrošināt pat ar zonu.)