www.sudzibas.lv BITE Krāpšana, zādzība

Bite - Krāpšana, zādzība

Paņēmu 1+1 telefonu un go3, bet par cik bija tele2 go3 līgums, un būgu jāmaksā sods, tad aizsūtīju abus telf. 14 dienu (reāli 4 dienu) laikā nelietotus atpakaļ un atteicos no go3. Salonā telf. Nodot nevarēja bija obligāti jāsūta. Pie saņemšanas bija jāsamaksā 0.96€, ko man atskaitīja atpakaļ, kad saņēma telf. Nākamā mēnesī atsūta rēķinu 199€ par telf. Uz jautājumu kāpēc, ja atdevu atpakaļ abus tel. 20 bija jāgaida atbilde, kur paziņoja, ka es esot atdevusivtikai 1telf. Vot kā tgt pierādīt, ka neesi Losis. Vnk apjāj un liek vēl maksāt par telf, kurš nav. Lkm viss ir jāfilmē, lai pēc tam būtu pierādījumi.

30.10.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 31.10.2023

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

Papildināts Angbir Angrybir 02.11.2023

Par laimi viss ir nokārtojies un telefons atradies, jau necerēju uz pozitīvu iznākumu. Viss ir labs, kas labi beidzas 😁

Velvetpopstar 30.10.2023

Vajadzēja filmēt, jo bez tās neko nepierādīsi. Tie būs tikai tukši vārdi. Diemžēl.

G Gonzo23 30.10.2023

Normālā veikalā uz vietas pieņemtu atpakaļ

E edgars112 31.10.2023

Nemaksājiet, aizejiet uz patērētāju tiesību aizsardzības centru, uzrakstiet iesniegumu par šo situāciju un tad lai bite risina. P.S telefona atrašanās vietu var noteikt, pēc tā vai tas ir ieslēgts, lai bite nedirš 👍

A Angbir Angrybir 01.11.2023

Tāda doma ir. pagaidām Bite itkā kko skaidro, bet domāju ka tā būs formāla atrakstīšanās. Kā arī pagaidām man neizpauž neatgrieztā telf imei un atgriešanas veidlapas kopiju.

S Spuris 31.10.2023

Kad sūtīji atpakaļ , tad jābūt kaut kādai kvītij ,kurā uzrādīts sūtījumu daudzums un kas tiek sūtīts.

M Melisa Kleina 01.11.2023

Bite krapj pa pilno, neņemiet neko nekad bitē,

L Laura Krēģe 15.02.2024

Ko tas nozīmē?Neņemiet neko uz nomaksu.