www.sudzibas.lv BITE Krāpšana un slikts serviss

Bite - Krāpšana un slikts serviss

09.06.2021. Nopirku dēlam uz dzimšanas dienu pulkstenīti un palūdzu lai man visu uzstāda un uzinstelē. Liels bija pārsteigums, ka negāja. Pārdevējs taisot va) ā sabojāja arī vāciņu pulkstenītim. Teica, ka izskatās, ka esot pulkstenītim vaina un kad viņi man samainīšot to tikai diemžēl neēsot uz vietas ko samainīt un kad jāgaida. Kad ievedīs. Gaidīju divus mēnešus un nezvana. Tad nolēmu iet pati. Tur plikšķina acis, ka neēsot viņiem tāda informācija atstāta nemaz. Nodevu pulkstenīti remontam, tur pateica, ka viss ir labi, lieki piebilst, ka pulkstenīti no turienes saņēmu vēl bēdīgāku atpakaļ jo nu jau gumija līdz no vāxiņa apakšas laukā. Atnesām mājās, ielikām simkarti atkal nekā. Ejam atpakaļ uz salonu un tur puisis konstatē ka pulkstenis neņem pretī aplikāciju. To laikam servisā neredz. Vienvārdsakot bērns pulkstenīti ir tikai rokā paturējis un viss. Bet jauns pulkstenis izskatās jau kā lietots pēc tiem servisiem. Faktiski sanāk, ka es būšu samaksāJusi kā par jaunu, bet saņēmusi beigās jau kā nobružātu un nolietotu pa pārbaudēm. Veikals pieņem nepārbaudītu preci un tirgo uz urā. Dot vietā jaunu viņi var rikai tad ja labošanas serviss pateikšot, ka tā tiešās būšot farikas kāļuda. Bet pulkstenītis jau būs nobružāts. Salabos un atdos sabružātu pulkstenīti. Faktiski es būšu samaksājusi par jaunu preci, bet saņemšu jau nobružātuk, jo vāciņš jau salaust.

01.10.2021

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 04.10.2021

Sveiki!
Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected] vai zvanot uz bezmaksas kontakttālruni - 1601. Jauku dienu!

Good Intentions 02.10.2021

Latvijā labošanas servisi ir maigi sakot pakaļā un bez nodošanas akta ar visām bildēm labāk nedot.