www.sudzibas.lv BITE Krāpšana un līgumu sastāda bez manas atļaujas un paraksta

Bite - Krāpšana un līgumu sastāda bez manas atļaujas un paraksta

Man iedeva par brīvu uz 3 mēnešiem go3 tv, es pat neatvērtu to aploksni un to neizmantoju, pēc tam sakot ka ma klāt rēķinam nāk ap 10€ mēnesi par to pašu go3 tv, es neesmu neko parakstījusi un part neviens nezvanīja par to! Tagad bija Origo filiāle un man Saka esmu runājusi ar operatoru un biju ar mieru, bet tad nav taisnība, lai noslēgt līgumu jāviešas filiāle un jāparaksta to un jāsamaksā vēl kādi 30€ par to, kāda sakara vispār? Ja jūs man to ne atslēgsiet ne soda naudas, tad es iešu prom no jums vispār ka klients, jo tā ir krāpšana!

21.06.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 27.06.2022

Labrīt!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

I

S Spuris 22.06.2022

Vajag iesniegt oficiālu pretenziju Bitē.Lai arī sniedz pierādījumu,ka ir zvanījuši un esat piekritusi lietot pakalpojumu. Tapat rakstiet policijai par to,ka Bite krāpj,ka neesat parakstījusi pakalpojuma lietošanu un tam piekritusi.Zvanu arhīvs pie operatoriem tiek saglabats ilgu laiku un pierādīt par tāda zvana esamību vai neesamību būs vienkārši. Tas skar ar audio sarunas ierakstu.Savā mobilajā varat redzēt zvanu arhīvā vai ir bijis zvnas no viņiem tanī datumā vispār. Iesnidziet pēc tam arī iesniegumu PTAC .