www.sudzibas.lv BITE Krāpšana un izspiešana grupā

Bite - Krāpšana un izspiešana grupā

Pieņēmu bites piedāvājumu, pāriet no tele2, jo piedāvāja labākus noteikumus. Bet tad tele2 attapās par veco labo klientu un teica, ka ja palikšu, piedāvās vēl labākus nosacījumus un nokārtos visu ar bite, kas kā izrādījās ir meli.
Saprotot, ka ar teroristiem, jāsadarbojas, jo draudi nevienam nepatīk. Griezos vienā no bite saloniem ar visu, kas man no bites bija un gribēju atgriezt. Bet darbiniece atteica. Teica, ka jāsūta ar maksas kurjeru un iedeva adresi. Piespiedu kārtā to izdarīju (iekļaujoties 14 dienu laikā) . Esmu saņēmis tā saukto rēķinu no bite 158 eur par to, ka nedēļu numurs ir bijis bite tīklā! Bite man atteicās izsniegt godīgu rēķinu, bez kaut kādas īpašās autorizācijas, jo nevarot izpaust datus. Bet inkasso kantorim iedevuši visu manu informāciju, bez manas atļaujas. Nu jau man draud bites partneri no Sia Julianus Inkasso Latvija un pieprasa parādu par nedēļu bites tīklā un vēl savu daļu * (par izspiešanu grupā pēc kl 184. P.)

15.11.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 16.11.2023

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

O omitis 15.11.2023

...

V viktors romānovs 17.11.2023

Es jau kā Latvietis arī esmu cietis no viņiem un viņu korissiem no cezariem.

M Mārtiņš Sproģis 17.11.2023

Pievienojos! BITE noteikti nav draudzīgākais uzņēmums. Ja vēl kāda elektroiekārta paņemta (telefons, dators, TV), liekas nereāli. Tā man liekas ir LT kompāniju stratēģija. Vismaz uz X mēn.dabūt klientu un tad jau redzēs kā tālāk.

J Juris β 23.11.2023

Tieši tas pats stāsts! Viss klusi un mierīgi, kamēr pēkšņi izrādās ka uzspiestais go3 TV nav noslēgts un turpina ripināt naudīņu! Par līguma laušanu - sods! Krāpnieki!