www.sudzibas.lv BITE Krāpšana, slikts serviss un komunikācija

Bite - Krāpšana, slikts serviss un komunikācija

Gribu brīdināt cilvēkus lai uzmanās no līguma slēgšanas ar kompāniju bite. Atstrādāta klientu krāpšana, saziņas neesamība. Piedāvāja go3 par ļoti labu cenu, nolēmu pieslēgt. Beigās izrādījās ka es nemaz nevaru pieslēgt. Nolēmu atteikties. Ar lielām grūtībām sazvanīju, apsolīja nokārtot. Nekā, nāk rēķini un maksā par neesošu pakalpojumu. Zvanīju atkal neskaitāmas reizes. Piesolīja 6mēnešus bez maksas varēšu skatīties tikai jānopērk modems un viss būs kārtībā. Pēc sešiem mēnešiem zvana menedžere, saku ka negribu to go3. Labi viss kārtībā, atslēgšot. Jautāju vai no manas puses ko vajag. Nē, nē viss kārtībā līgums izbeigts. Pagāja pāris dienas un tik tiešām vairs neredzēju kvalitatīvu go3. Toties janvārī saņemu atkal go3 rēķinu par decembri. Mēģinu sazināties telefoniski-bezjēdzīgi! Viens no uzrādītajiem nummuriem neeksistē, otrajā spēlē tikai muzika. Rakstu e-pastus uz tiem saņemu acīmredzami robotu atbildes. E-pastā norādu savu telefonu neviens nepazvana. Rakstu atkal un atkal kamēr vienā no atbildēm ir norādīts kā es varu atteikt pakalpojumu, bet par nesaņemto pakalpojumu jāmaksā vienalga, nu jau par diviem mēnešiem. Labs biznes. Ceru ka ar to viss beigsies.

19.01.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 19.01.2023

Labdien, Robert!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim palīdzēt. Jauku vakaru!

R

Velvetpopstar 19.01.2023

Tik daudziem cilvēkiem problēmas ar go3.

R Regular_Karen 19.01.2023

Tik daudziem cilvēkiem problēmas ar galvu.

B Burum10 20.01.2023

man ari bija lidziga problema pie bites bet tikai es to go3 nepiesledzu jo aizgaju atpakal pie sava operatora un tur piesledza go3 par loti izdevigiem noteikumiem un ta man bite liek maksat par to laiku kad skaitijos pie bites tomer lauza ligumu bez soda naudas un ta tas 1menesis pagaja vienos murgos Es jau rakstiju ar roku pie bites ka rakstisu sudzibas visur kur tas iespejams Jums ari sai sudzibu lapa vajag rakstit un rakstit lai neciestu citi cilveki LAI JUMS VEICAS