www.sudzibas.lv BITE Krāpšana, slikts serviss

Bite - Krāpšana, slikts serviss

Tika izmantots bezmaksas periods go3. Pēc tā beigām uzzvanīja operātors vai vēlos turpināt, atteicos. Pēc laika atnāk rēķins, kurā iekļauts tv un filmas. Sazvanījos ar bite, kur man teica, lai dzēšu profilu. Atslēdzot go3 (pēc bezmaksas perioda, kuram es nepiekritu turpināt) turpina sūtīt rēķinus par tv. Iepriekš profils tika dzēst, atsūtot rēķinu, izdomāju pārbaudīt un atkal profils bija pieslēgs.

12.12.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 13.12.2022

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt palīdzēt. Jauku dienu!

J

S Spuris 12.12.2022

Pēdējā laikā šāda situācija ir uz Repeat . Bites šmaukšanas shēma ''rullē'' . Rakstiet pretenziju ,lai atgriež samaksāto,griezieties pie PTAC.

A anse22 12.12.2022

Es apbrinoju šos cilvekus :)))) grib na haļavu paskatities tv un doma ka tas ir par velti :))))) pirms ko ņemt, piekrist kadai haļavai elementari atsauksmes palasiet! Šeit ir simtiem atsauksmes par biti, par viņa shemam ka apčakare cilvekus, man nesen ari zvanija piedavaja pariet pie viņiem es pat neklausities pasutiju na ...!

J Julya Port 12.12.2022

Viss tika lasīts un ievēroti noteikumi un izdarīts pēc tiem. Diemžēl tas notiek vienpusēji. Ne visi ir stulbi un neuzmanīgi :)

Good Intentions 13.12.2022

Par brīvu ir tikai siers peļu slazdā.