www.sudzibas.lv BITE Krāpšana, slikts servis, neatļauti jautājumi, melošana...

Bite - Krāpšana, slikts servis, neatļauti jautājumi, melošana...

Bite ir melīga, liekulīga kompānija.
Slikts serviss, slikts interneta pārklājums Latvijā, braucot uz ārzemēm internets vispār nav, karti ielādēt nevar.
Konsultanti klaji ņirgājas par klientiem, uzdod jautājumus, kurus nedrīkst.
Katru reizi braucot uz ārvalstīm man bija jāzvana uz speciālu numuru un jāpiesaka internets, kurš tik un tā netika pieslēgt. Vēl trakāk, neviens mani nevarēja sazvanīt, sms no cilvēkiem pienāca ar nokavēšanos.
Bites konsultanti man jautā, kad es braucu, kurā datumā, uz cik ilgu laiku, uz kuru valsti.
Iesniedzu sūdzību pret šo kompāniju sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai. Komisija man atbildēja, bite noliedz, ka būtu man prasīJusi šādu atskaiti. Lai gan viņiem sarunas tiek ierakstītas.
Tāpat man tika prasīta dzīves vietas adrese, lai pārbaudītu interneta savienojumu manā mobīlajā, laikā, kad es atrados citā valstī. Man mājas internetu nodrošina cita firma.
Vienkārši pārgāju uz citu firmu un biti pasūtīju.
Mārketings agresīvs. Pirms līguma pārtraukšanas un pāriešanas pie cita mobilā operatora, man zvanīja bites pārstāve, kura meloja, ka jau vairākas reizes centusies mani sazvanīt, man esot atlikusi tikai stunda līdz līguma beigām. Lai es paliktu pie bites, man tika piedāvāts neierobežots internets un mēneša maksa ap 10 eur. Šis psiholoģiskais terors atgādina krāpniekus, kas zvana ar nolūku izkrāpt naudu.
Rēķini par sliktas kvalitātes internetu bija nenormāli augsti.
Tagad pārbaudīšu citu Latvijas vadošo operatoru.

17.07.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 17.07.2023

Labdien, Ezi!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim palīdzēt. Jauku dienu!

E

S Spuris 17.07.2023

Nelieto,ja jau neproti , mobilo internetu savā mājā Tvaiku ielas psihenē. Pirms lietot mobilo internetu iepazīsties ar viesabonēšanas pakalpojumiem un kā tas notiek.Kas traucē pieslēgt viesabonēšanu uz visu laiku,lai nav ikreiz jādara? Noteikti ,ka Bite majaslapa ir skaidri norādīts ko un ka darīt,pārbaudīt,pieslēgt/atslēgt lai lietot var droši.Tāpat arī pārbaudīt vajag esot ārzemēs pie kura mobilā operatoru tīkla pieslēgties un vēlams manuāli izvēlēties un lietot tikai ērtāko nevis lai mobilais visu laiku slēdzas klāt mainot tīklus automātiski.īsāk sakot iemācies lietot mobilo sākumā.Ļoti šaubos ,ka Bites operatori krāpjas.Notiekti,ka tur vairs nav zinošu speciālistu tieši tāpat kā arī pie pārējiem Latvijas mobilo operatoriem,taču piedāvajot atlaidi ar neierobežotu internetu ar stabilu ikmēnēša maksu ir tikai pretīmnākšana un tiešs piedāvajums.Piebildīšu,ka esmu lietojis visus Latvijas mobilos operatorus ārzemēs un nekad nav bijušas problēmas.Sāc galvu lietot ne tikai paikas bāšanai iekšā.

K Kāpurs3000 18.07.2023

Man viss rēcīgāk liekas, ka zvans paša operatoram ir par papildus maksu. :D