www.sudzibas.lv BITE Krāpšana neejošs pakalpojums

Bite - Krāpšana neejošs pakalpojums

Daru cilvēkiem zināmu ka bite grib iekasēt naudu par nesošu pakalpojumu ko es neizmantoju jo tas pakalpojums ir pieslēgts pie cita telefona operatora man taču ir viens telefons un ari viens telefona nummurs un es nekādi nevaru pieslēgt 2pakalpojumus uz vienu telefonu tā ka es noslēdzu līgumu par pariešanu pie bites un pieslēdzu ari go3 līgumu lauza nummuram jo es aizgāju atpakaļ pie sava operatora kur ari par ļoti izdevīgiem noteikumiem pieslēdza ari go3 kad teicu bitei ka man ari nevajag go3 to ligumu nelauz es aizgāju pie pārējiem telefona operatoriem izstāstīju ka viņi darītu protams viņi mana vieta lauztu līgumu bite pati piedāvāja go3 uz trim mēnešiem par brīvu ja viņi teiktu ka jāmaksā es nekad neslēgtu par to nelaimīgo go3 līgumu vienkārši krāpnieciska firma bite bite bite nu mīļie cilvēki neejiet pie bites bite ar visādiem veidiem vēlēsies ievilkt viņu nagos jo viņiem taču būs izdevīgi kad duraki ka es būs pie viniem uz 2gadiem.

19.01.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 19.01.2023

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt palīdzēt. Jauku dienu!

B

Velvetpopstar 19.01.2023

Cik vēl kontus plāno izveidot?

B Burum10 20.01.2023

Cienijamais Lokidreamsnake ko jus tur murgojat par kadiem kontiem ja vajadzes tad taisis kaut 100 kontus

Good Intentions 19.01.2023

Daudzi jau mēģina kaut kur ievilkt taču tapēc ir galva uz pleciem, lai izvērtētu nevis akli piekristu un pēctam sūdzētos pa simts reizēm.

B Burum10 20.01.2023

Cienijamais Good Intentions tev jau ir taisniba bet ja to bites apkalposanas centra pie liguma slegsanas pasniedza savadat jo bija runa par to ka uz 3menesiem go3 bus bez maksas Sudzesos kaut 1000 reizes viekarsi gribu bridinat citus cilvekus jo tapat nak sudzibas par biti

Good Intentions 19.01.2023

Bezmaksas siers ir tikai peļu slazdā.

B Burum10 20.01.2023

Ja cienijamais Good Intentions tev ir taisniba bet ja bija uz 3menesiem bez maksas tad ari bija jabut nevis kad grib lauzt ligumu tad pasaka mistisku summu

lilija 20.01.2023

Jaunie jau protams izvērtēs, vecāki cilvēki tiek tīti ap pirkstu. Bite nemāk atrisināt konfliktus.

Pati arī tiku krāpta,kad saņēmu pie rēķina lielāku summu. It kā par aplikāciju lietošanu.

Ja negribat piedzīvot sliktu pieredzi ar Biti, ejiet ar līkumu garām.

B Burum10 22.01.2023

Piekritu tev LIlija ka vecos cilvekus var viegli aptit ap pirkstu tada varbut ir bites politika beigas man lauza ligumu bez soda procentiem tikai jamaksa par go3 ko es vispar nepiesledzu Varbut beidzot tas murgs beigsies 1menesa garuma Rakstot nreizes sudzibas Ari es neiesaku iet pie Bites viekarsi bezkauniga kompanija ar savu stulbo politiku

Velvetpopstar 20.01.2023

Drīzāk Jūs murgojat, visiem ir piegriezies Jūsu entās , vienādas sūdzības. Vajag domāt ar galvu, nevis pakaļu un problēmu nebūs.

Andris Sa 28.01.2023

Sliktākais operators Latvija. Nerekomendēju.