www.sudzibas.lv BITE Krāpšana, neatslēdz GO3 pakalpojumu

AtrisinātaBite - Krāpšana, neatslēdz GO3 pakalpojumu

Akcijas ietvaros pieslēdzu Go3 Bite televīziju uz mēnesi pa velti ar iespēju atslēgties jebkurā laikā. 30 augustā iegāju no datora mana bite go3 tv sadaļā, no kurienes mani pārmeta go3 mājas lapā, kur arī mans konts sadaļā atslēdzu pakalpojumu. Pēc tam iegāju vēlreiz un pārliecinājos ka tiešām abonents atslēgts. Šodien 1 septembrī ieejot go3 mājas lapā redzu ka abonents atkal pieslēgts: (tikai tagad pa pilnu maksu. Nepatīkama no bites šāda rīcība... Komentāros rīt pierakstīšu kā izvērtīsies dialogs ar bites pārstāvi.

01.09.2022

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Iveta7777 02.09.2022

Problēma tika atrisināta, Bite atgriezīs naudu 100% apmērā. Paldies Bitei ka atzīst un galvenais izlabo savas kļūdas.

I

patiesais_ 02.09.2022

Tieši tapēc, kad uzzināju, ka pēc laimesrate uzvaras prasīja parakstīt līgumu, es uzreuz atteicos, jo jau vinnēji, tad iedod vienkārši promo code..

ē Ērika N. 04.09.2022

Labāk rakstiet tad, kad firma tiešām jau atgrieza naudu, tikai tad situācija ir pilnībā atrisināta