www.sudzibas.lv BITE Krāpšana, ļoti slikts serviss, neiesaku labot pa garantiju "bite"

Bite - Krāpšana, ļoti slikts serviss, neiesaku labot pa garantiju "bite"

Iegādājos uz nomaksu telefonu huawei p9, pēc 1 gada telefons vairs nelādējās, aiznesu uz salonu, tie nosuta uz remonta servisu Rīgā, vietā man telefonu neiedod, pašam jāmeklē. Pēc 2 nedēļām zvana no servisa un saka ka tas esot maksas remonts un izmaksājot 142.00 eiro, jo iekšā kur lādētāju pieslēdz, esot sarūsējis, kaut man viņš nekad nav bijis ūdenī un mitrumā, bet viņi saka ka slīcināts, tad man viņš vispār neietu, stulbeņi.. Nepiekrītu uz maksas remontu un atsūta man atpakaļ tādu, kādu nodevu. Mājās sāku skatīties servisa slēdzienu ko viņi gribēja mainīt visu ārējo korpusu-man viņam krāsa nedaudz nobružājusies, tas vēl sīkums, vēl viņi gribēja mainīt visu stikliņu - bet te gan bija jābrīnās - man uzlīmēts aizsargstikls un tas saplaisājis, bet viņi domā mainīt visu, noņēmu mājas aizsargstiklu un ekrāns perfekts, un protams citi sīkumi. Tad man tāds jautājums, kādi stulbeņi strādā uz kurieni bite sūta bojātos telefonus. Paņēmu telefonu iedevu vietējam meistaram un vakarā bija gatavs pa 5 eiro un lādē vēl tagad.

G

C critical thinker 11.06.2019

ofic./lielie servisi neko netaisa. vienkārši viss tiek nomainīts. neko vairāk viņi nemāk un nevēlas zināt. zinot, ka, lai sūtītu/dotos uz ofic. servisu jātērē laiks, kas arī ir nauda, vienkāršāk ir uzreiz iestiept par nelielu maksu, ja kaite nav liela, pie kāda no tiem būdiņās sēdošajiem, kas visu ko izfiškos

Бите сотрудничает с двумя компаниями по ремонту телефонов и затрудняюсь сказать какая их них хуже. На вопрос почему они ремонтируют телефоны в низкокачественных мастерских Бите ответили что производитель сам выбрал эти компании и якобы они получили авторизацию на ремонт их продукции. Я думаю надо задать вопрос компании Huawei по каким критериям они раздают авторизацию и соответствует ли уровень компании MTTC этим критериям.