www.sudzibas.lv BITE Krāpšana, Иitei nē! Esi uzmanīgs!

Bite - Krāpšana, Иitei nē! Esi uzmanīgs!

Mana līdz šim sliktākā pieredze ar mobilo pakalpojumu operatoriem ir tieši ar Bite Latvija .
Pirms pāris mēnešiem nolēmu nomainīt mobilo pakalpojumu operatoru ,
jo nevar taču visu dzīvi izmantot vienu un to pašu:)
Izvēle bija par labu Bite Latvija -sola gan labu pārklājumu ,
gan tarifa cena izdevīga + arī jauns telefons par izdevīgu cenu
(vecais jau savu bija nokalpojis)
Domāts-darīts.
Pirmo nedēļu ar Bite Latvija biju apmierināts ,tikai sāku saņemt aizdomīgi maz zvanus,
izrādījās darbā mani nemaz īsti sazvanīt nevar -
Bite Latvija darbiniece ieteica iziet ārā no ēkas ja gribu ar kādu parunāt pa telefonu (strādāju Rīgā ,
ja kas). Aizbraucot uz vasarnīcu arī bija nepatīkams pārsteigums ,
Bite Latvija mājas lapā solītaisstabilais interneta pārklājums izrādījās stabili nekāds .
Sazvanīju Bite Latvija, pajautāju kāpēc info mājas lapā atšķiras no realitātes ,saņēmu atbildi ,
ka tā ir mājas lapas uzturētāja informācija nevis Bite Latvija :D
Bet nu punktu visam pielika nupat saņemtā vēstule ,ka tiks palielināta abonēšanas maksa
neskatoties uz to ,ka pārgāju uz Bite Latvija izmantojot akcijas piedāvājumu :D
Respektīvi -sarīko akciju ,piedāvā ierīci uz nomaksu par izdevīgāku cenu nekā citiem un
pēc brīža paaugstini abonēšanas maksu -nauda kasē :) Esiet uzmanīgi ! Nepieļaujiet šādas kļūdas.
Bitei nē,Bite slikti!

Kas attiecas uz maksas paaugstināšanu, tad šis ir veikls komersantu manevrs, lai nosegtu negūto peļņu pēc ES regulas par viesabonēšanas atcelšanu dēļ. Un to piekopj šobrīd visi lielākie Latvijas operatori (karteļa vienošanās?!?!? Pamodiniet kāds Konkurences Padomi!).
Vispretīgākais, ka tas tiek darīts aizbildinoties ar klientu ērtību ceļojot pa ES. Vecos tarifu plānus nomaina pret tarifiem ar iekļautām sarunām ES, kuras jau tāpat pēc 1. jūnija būs iekļautas un attiecīgi palielina abonēšanas maksu. Būtībā tas ir apmēram kā ja veikalā jums pie katra pirkuma tiktu piespiedu kārtā dots klāt bezmaksas maisiņš, taču precei pieliktu uzcenojumu par 20%. Neskatoties uz to, ka likums noteiktu maisiņu dot līdzi par brīvu. Ņemot vērā izkropļoto Latvijas tirgu telekomunikāciju jomā, tagad visi par maisiņiem maksāsim desmitkārtīgi!

H Hellooo 01.05.2017

vispār, ja tu aizietu pie konkrētā operatora un parunātu daudz ko uzzinātu.
Biju uz pak**as kad uzzināju ka govs2 ceļ. Jau gatavojos skarbākai vārdu pārmaiņai pie operatora un beigās aizejot noskaidroju, ka varu saglabāt to pašu kas man jau ir - tikai tas zelts 1,5 darbosies Latvijā. Ja gribēšot braukt kkur uz ES varēšu mainīt. Patiesībā, zinot kādas algas ir Lv - ilgi ceļot nevarēšu atļauties.

Diemžēl konkrētajiem operatoriem ir tieksme, vispirms "pasūtīt", bet pēc tam, kad dodies pie cita operatora, nekaunīgi uzbāzties ar saviem izvīgajiem piedāvājumiem. Par cik neesmu ieinteresēts maksāt par pakalpojumiem, kurus nevaru lietot, nāksies atvadīties no Bites un Teles. Jo, kas zin, varbūt vēl pēc gada, bada pārņemti, tie izlems tarifu plāniem pievienot videozvanus un lidojumus uz Antarktīdu, dubultojot cenu

A acteks86 01.06.2017

Jā, tiešām tas viss notiek. Bet... Operatori nav labdarības kompānijas. Šo ES regulu atbalstīja arī Latvijas valdība. Cik es atceros, nedz Bite, nedz Tele2, nedz arī LMT šo lēmumu par regulu nav pieņēmuši. Cenas par sakariem pieauga arī citās ES valstīs. Nu, sakiet "paldies" Eiropas parlamentam un LV valdībai. Ar jaukām idejām (viesabonēšānas maksas atcelšana, kas ietekmē tikai ceļotājus) izradījās izklāts ceļš uz šo mazo elli ar tarīfu uzkāpšanu. Hehe.

K Kristaps121212 29.04.2017

Ak nabadziņš, tad izmanto priekšapmaksas karti . ? Papildini kredīti un beidz

K Kauns 30.04.2017

Ar tiem tarifiem pilnīgs debīlisms. Man ir tele2, tgd maksāju par tarifu 8,99, pēc jūnija būs 11,99. Man nav vajadzīgi ne tie zvani uz eiropu, ne internets eiropā. Noteikti mainīšu mobīlo operatoru un tas operators noteikti nebūs bite. ;)

A AGr 30.04.2017

Es jau ilgu laiku izmantoju Amigo pēcapmaksas karti. Ar sakariem un internetu nekad nav bijušas problēmas. Rekomendēju.
Par Biti varu pateikt vienīgi to, ka ir bijuši piedāvājumi, un nenožēloju, ka esmu atteicies.

E Emma 08.05.2017

Bitei ir skaisti saukļi, interesantas reklāmas. Kompānija kas cenšas spodrināt savu tēlu, bet ka klienti vai reputācija viņus neuztrauc. Nevienam neiesaku būt Bites klientam. Viņi brutāli apzog, liek maksāt par pakalpojumu, pat ja to nesniedz. Kā arī ir daudzi slēpti punkti. Kad runāju ar viņiem par man radušos problēmu un jautāju, kāpēc iepriekš nekas netika minēts bet paslēpts sīkajā līguma drukā, kur vēl vajag iedziļināties vietām lai saprastu, kas īsti ir ar to domāts. Man gadījās mācekle un viņa ļoti skaisti atbildēja, ka viņu pienākums ir nestāstīt. Viens īss skaits teikums, kas skaidri un gaiši pasaka, kāda patiesībā ir kompānija Bite. Pēc šī runāju ar daudziem cilvēkiem un man pateica, tas ir normāli. Ja vēl kāds nav vīlies šai kompānijā, tad pienāks arī viņa katra. Kaut iepriekš būtu gudrāka un izpētītu, kā to parasti daru ar citiem uzņēmumiem. Uzskatu ka par šīs kompānijas rīcību ir jādalās ar sabiedrību. Protmas katram lielajam uzņemumam ir savi mīnusi, taču šī.kompānija, manā skatījumā, ir zagļi. Jo jūtos brutāli apzagta.

B b234 08.05.2017

Nepriecājies par to Amigo, tikko ZZ pacels tā arī LMT pacels savam Amigo tarifus.

A AGr 08.05.2017

Nav nemaz jāgaida, Amigo jau maina tarifus. Jāsaka, ka būtisku iespaidu cenas ziņā man tas neatstās. Mani tas 1 papildus eiro īpaši neuztrauc.

B b234 08.05.2017

un par BITI - vispār viņi neko neceļ - paliek (gandrīz) tas pats tarifs - 6.50EUR ar bezlimita zvaniem - tik jāpazvana viņiem un jānomaina uz to.
Tarifus ceļ pilnīgi visi, tieši tā, kā pimrajā komentārā paskaidro - dēļ EU viesabonēšanas peļņas zaudēšanas.

Ja ar to domāts Vietējais 100, tad ceļ gan: no 5.67 uz 6.50. Un kas būs sekos tālāk? Pirms nepilna gada Tele2 un Bite jau pacēla cenas, 5G ieviešanai (kur tas 5G ir?), tagad ES regulas dēļ. Kas būs nākamais iegansts tarifu celšanai nav būtiski. Svarīgāk ir tas, ka šie kantori spiež maksāt arvien vairāk.

T Tong Po 09.05.2017

Pilnīgas muļķibas - BITE ceļ tarifus un ne mazāk kā pārējie. Mana bērna numurs būs no viņiem prom, vien dēļ attieksmes. Lai tā savādā kompānija ar savādiem klientiem strādā.