www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Cilvēku maldināšana!
Ejot uz salonu ar velmi pēc interneta mums piedāvāja pārnēsājamo kastīti. Ļāva nedēļu izmēģināt un ja kaut kas neapmierina var nest atpakaļ. Un jāsamaksā būs aptuveni+ / - 2€
internets iztērējās jau pēc 3 dienām. Nesot atpakaļ internetu. Saņēmām atbildi. Ja gribat lauzt līgumu jums jāsamaksā 50€ sviests kaut kāds. Par to mums neko neteica. Sanākt tā ka mēnesī mums tagad jāmaksā 10€ un internets pietiks 3 dienām. Tas nav normāli. Es labāk samaksāšu tos 50€ un tikšu vaļa no biite pāriešu uz citu kompāniju. Kur ir normāli darbinieki un visu kārtīgi pastāsta.

24.10.2019

O Otis 24.10.2019

''Es labāk samaksāšu tos 50€ un tikšu vaļa no BiITE'' . Tad sanāk, ka problēmu atrisināji, un mums saprast ,ka sūdzība ir lieka? (hihihi)

L Lailailai 24.10.2019

Neticu. Kad mēģināju savai mājai internetu, bija arī BITE rūteris. Pēc 4 dienām neko papildus maksāt nevajadzēja. Vispār neko maksāt nevajadzēja. Mēs te nezinam kādu līgumu un uz ko parakstīji, tāpēc tava informācija ir mazticama.

C CilvēksParastais1 24.10.2019

''Nesot atpakaļ internetu'' - vien parāda sūdzības iesniedzēja zināšanas par tehniku, nav jābrīnās, ka pēc tam neapmierina līgumā atrunātais datu apjoms, jo, kas tas tāds ir, nav ne mazākās saprašanas.