www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Gribēju portēties bet operators mani noturēja un uz Biti ne pārgāju. Bites darbinieks pieslēdza man 4 numuru un apsolīja ka es varēšu viņu lauzt jebkurā brīdī un maksāt tikai par tām dienām kad tarifs strādāja. Tagad man jāmaksā 53 eur par līguma laušanu. Līgumam ir 24 stundas. Es uzskatu ka man meloja lai dabūtu naudu. Te ir par ko mēs vienojāmies un ko mums apsolīja un nekā nebija pateikts par to ka tagad uz 24 mēnešiem esam piesieti.

30.09.2019

T

N Noboby 30.09.2019

Tu sauc kompāniju par krāpniekiem kad pats noteikti neizlasīji līgumu pirms parakstīji. Cik sūdzību jau nav par vienu un to pašu lietu, bet cilvēki nemācās un tim uzticās latviešiem. Nejau par velti ir teiciens ka latvietim mīļākais ēdiens ir cits latvietis.

M Mego izmeklētājs 01.10.2019

Jālasa ko paraksti ,jebkur.darba līgumu taču lasi?

O Otis 01.10.2019

HM. Interesanti, te vienam piedāvā atmaksu par katru atsevišķu dienu, bet pie citām sūdzībām tik lasāmas atrunas, ka Bite ''itkā nevarot aprēķināt'' par katru atsevišķu dienu, lai rēķinu piestādītu. Dīvains tas tarifs. Vai tad operatoriem tagad ir vēl aktuāli tie termiņu līgumi? Varbūt tev vēl kāda ierīce no Bites tur gaisā karājās, un tāpēc gribot negribot tas termiņš tur klāt piesiets?

P patrisa 19.10.2019

Tak ļoti bieži, kad kaut ko piedāvā un stāsta, mēs paši nemaz neklausamies, lai jau vārās, un tad šādi arī sanāk. Un piekrītu, ka līgums ir jāizlasa