www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Noslēdzām līgumu ar šo miskasti par "starta" pakalpojuma piegādi - 2.00 eur mēnesī.
Jau pirmajā rēķinā parādījās summa 33.00 eur par internetu + 2.00 eur par starta tarifu.

Izņemt ārā šo nepamatotu pozīciju no rēķina "bites" personāls atsakās.
Secinājām, ka "bite" ir krāpnieku kantorītis. "bites" valdes priekšsēdētājs - Krievijas federācijas pilsonis, iespējams, nodarbojas ar krāpšanu. Uzņēmuma valdē strādā arī personāži Kaspars Buls, Arūnas Dūda, Anna Fadejeva.

Esiet uzmanīgi, "bite", iespējams, ir krāpnieku kantorītis, kas līguma nosacījumiem nepievērš uzmanību, piegādā mistiskus pakalpojumus par mistiskām cenām ārpus sadarbības līguma.
Jā, un valdē sēž "vatņiks" - iespējams, uzņēmuma politikai ar to ir kāds sakars.

10.09.2019

O

O Onka 10.09.2019
Krāpšana

Noslēdzām līgumu ar "Bite" - starts, par 2 EUR mēnesī. Bez interneta.
Jau pirmajā rēķinā parādījās summa 33 eur par internetu + 2 eur par starta tarifu.

"Bites" operatores telefoniski atsakās izņemt nepamatotu summu no rēķina.

Secinājām ka SIA Bite Latvija valde - Nikita Sergienko, Kaspars Buls, Arūnas Dūda, Anna Fadejeva - iespējams, ir krāpnieki, kas nodarbojas ar noziedzīgiem nodarījumiem.

Esiet uzmanīgi ar šo kantorīti. Uzņēmums, iespējams, ir miskaste, kas šādā veidā izkrāpj naudu no klientiem.

S Sudzibas.lv Admin 10.09.2019

O Otis 10.09.2019

Jautājums ir cits - vai internets tiešām nav lietots ?
Mājas lapā norādās 0.10 centi par MB minētajam tarifam.

M Mego izmeklētājs 10.09.2019

Neaizstāvu mūsu slāvu kaiminus ,bet ja krievs tad krāpnieks?dzelžaina loģika.p.s. vai internets tiešām netika lietots?bites mājaslapā var pārbaudīt.

J Jurka12345 11.09.2019

Kārtējais pamuļķis, kurš vēlās saņemt visu par neko, nelasa noteikumus un tad sūdzās, paziņojot pasaulei, ka ir pilnīgs analfabēts!

O Otis 11.09.2019

Tad jau mēs visi tā varam darīt. Pieslēgt 2 eiro tarifu, un lietot uz velna paraušanu, bet, kad būs jāmaksā, tad atrunāsimies, ka ''..bet jūs taču teicāt, ka tikai 2 eiro un viss''.
Tāda laikam izskatās tā saucamā loģika daudziem. Pēc izdevības tēlot m*ļķus, ka neko nezin, un vispār apkārt vieni krāpnieki, jo pēkšņi, kā izrādas par visu ir jāmaksā (hihihi).

M Markuss 11.09.2019

Pieņemu, ka sūdzību ir rakstījis kāds vecāka gada gājuma cilvēks, neko no tehnoloģijām nesaprot un tad brīnas, ka viss slikti.
Nav obligāti jāizmanto internets(pašam apzinoties to), lai megabaiti krātos, jo telefons internetu izmanto arī jums nezinot, vienkārši, iestatījumos, izslēdzat "Mobilo datus" un lieta darīta, šeit ar krāpniekiem nav nekāda sakara, šeit ir, vienkārši, jūsu nezināšana.

O Otis 11.09.2019

Vecais stāsts, ka 5x jāpārbauda vai atslēgti visi tīkli. Vecuma gadījumā tur var saspaidīt zilus brīnumus pat pašam nezinot. Bet tas nekādi nemaina faktu, ka šī nav krāpniecība.
Kaut kā jau to sūdzību uzrakstīja. Internets arī kaut kur bija. Tad jau pats cilvēks vai kāds jaunāks radinieks varēja arī sākumā apskatīt, kas ar to pašu telefonu notiekās.
Agrāk sms tika atsūtīts saistībā ar to internetu, ja netīšām esi pieslēdzies. Patreiz nezinu, jau sen tas mani īpaši neuztrauc.

Likumsargs 13.09.2019

Kārtējais durnis, kas uzskata, ka viņš ir balts un pūkains, bet pārējie visi ir muļķīši!

Ei! Durni, izlasi līgumu un proties atzīt savu de******u!