www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

"godīgākā" kompānija bite!

Kādreiz (2017. Gadā) gribēju aiziet no bites uz lmt. Lai es paliktu pie viņiem, bite man piedāvāja tarifu plānu "neierobežotais" ar atlaidi 75% (6.75/mēn.) ar beztermiņa līgumu. Es pieņēmu šo piedāvājumu.

! Bet 01/08/2019 viņiem mainās "politika", ka atlaides var būt līdz 50%!

Rezultātā rēķins par augustu sastāda jau 11.25/mēn.

Secinājumā gribas pateikt, ka "godīgākā" kompānija bite var mainīt nosacījums kā viņai gribās.

Ja jūs negribat redzēt "pārsteigumus" savos rēķinos, tad labāk izvēlāties citu operatoru.

01.08.2019

H Happyone 01.08.2019

Beztermiņa līgums, nav tas pats, kas beztermiņa tarifs. Izlasiet līgumu, tur tas noteikti ir atrunāts. Un Jūs cerējāt, ka Jums līdz mūža beigām būs 6.75? 2 gadi jau tā būs labi.

T Tyynka 27.08.2019

В моем договоре с BITE написано ( Atlaide spēkā līdz- Beztermiņa ) и все равно с 1 августа поменяли тариф на 11,25 а было 6.75

_ _Laurencia_ 02.08.2019

Pilnībā piekrītu, kad pirms gada prasīju meitenei, VAI MANA ATLAIDE BŪS BEZTERMIŅA, viņa man mierīgā balsī atbildēja, ka jā, nekas nemainīsies, ja vienīgi Bite necels cenu, paskatījos augustā klāt 5 Eur, zvanu un prasu, kaut ko man muld par kvalitāti, vidējām cenām LV un Eiropā, bet, bļāviens, es taču speciāli pārjautāju - vai cena nemainīsies un man klaji meloja, meitene atstāja savu numuru un teica - pierakstiet, tas mans numurs.

Gribu izteikt publisku FUJ, Sanita no Bites ja Tu šo lasi, tad es tev kā kolēģis (kas arī strādā ar klientiem) varu pateikt, ka melot klientiem nav labi...

Šodien zvanīju uz atstāto numuru, tāds neeksistē ..
Esmu ļoti neapmierināta...

R Renārs 04.08.2019

Pirms gada mani no LMT pārvilināja uz biti ar 5 numuriem, solīja līdz mūža galam cenu 6,75, vēl pārprasīju, vai tiešām uz ko man atbildēja apstiprinoši, es noticēju un piekritu. Aizvakar ielogojos manabite profilā un skatos, ka cena visiem numuriem ir pacēlusies uz 11,25! Zvanu menedžerei un jautāju, kas par lietām, jo tika solīts uz mūžu 6,75, bet man atbildēja, ka nevarot komentēt, kas tika solīts pirms gada, jo bite tagad veic lielas investīcijas un maksimālā atlaide esot 50% ar termiņu uz 24 mēneši..., kā arī jūnija rēķinā visi klienti tika brīdināti! Es nelasu rēķinus, jo manuz telefonu atsūta sms ar summu apmaksai! Tā nu es aizgāju atpakaļ pie LMT! Bite ar šo krāpšanās un klaju necieņas gājienu ir savu reputāciju nogalinājusi

P pukjiite111 12.08.2019

Jā, mani d i e m ž ē l arī pārvilināja.. Sākumā solīja nepilnus 5 eur/mēn., bet tad katru gadu informēja, ka tarifs mainās. Vienu brīdi vispār sanāca 32 eur maksāt, jo draudzīgā Bite bija uzlikuši, ka internets automātiski papildinās, kad to iztērēju. Nebiju par to informēta un youtubā mierīgi klausījos dziesmas, nepamanījusi, ka nav ieslēgts wifi.
Kad saņēmu rēķinu, gāju uz pašu Biti un jautāju, lai man neliek automātisku interneta papildināšanu uz ko Bites darbinieks man laipni atbildēja, ka tas nav iespējams. Tad teicu, ka vēlos iet pie cita operatora un darbiniekam uzreiz mainījās domas, ka tomēr var noņemt nost funkciju, lai automātiski nepapildinās.
Tagad arī pirms kādas nedēļas man zvana: ,,Labdien! Varam piedāvāt tieši jums TV!'' Saku, ka man neinteresē, es TV neskatos uz ko priecīga atbilde: ,,Nu, lūk, tātad šis TV tieši priekš jums!'' :D

D Dkb 29.09.2019

Man bija tieši tāda pati situācija. Pirms gada gribēju aoziet no bites uz tele2, jo sakari palika briesmīgāki. Saņēmu no bites zvanu. Arī sasolīja 6.75 eiro par tarifu ar neierobežotu internetu. Tad jautāju, vai tas uz gadu tik. Operātore uzreiz atbildēja, ka nē, ka tas esot uz visu mūžu, lai man vairs nebūtu jāraizējās. Gads pagājis un šogad cena 11.25 eiro un arī tikai līdz maijam.