www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Aprīlī iegādājos bites salonā akropolē jaunu smartfonu. Bites uzbāzīgs pārdevējs-konsultants pierunāja man uzreiz apdrošināt jaunā telefona ekrānu uz 2 gadiem, bet lai no varētu izdarīt, vajagot paņemt vel vienu bites pieslēgumu un tas jums masksāšot 5 eur ar kap. Mēnēsī. Pēc paris dienam sapratu, ka tas pavisam man nav vajadzīgs - neerti un bezjēdzīgi. Devos uz salonu 8.05.2019 ar lūgumu atslēgt man otro nevaidzīgo numuru. Aizpildīju "klienta numura datu maiņas pieteikumu".
Nākamā dienā man no bites jau zvan "draudzīgais operātors" un sāk atrunāt man no otrā numura atslēgšanas' piedāvā nomest uz 50% mēnēšmaksu.
Jūnijas sākumā man bite atsūta pirmo rēķini par maiju 11.50 (!) . Zvanu bites "draudzīgām operatoram", prasu kas par lietu - es otro numuru nelietoju (bija tikai 2 - 3 vietējie zvani) un 11.50!
Bite atbild: jūs pāŗsnidzāt mg limiti, kaut es vispār neizmantoju internetu jaunajā abonēšanas numurā.
Tīra krāpniecība!

27.06.2019

M Mego izmeklētājs 27.06.2019

Apskaties manabite.lv var redzēt katra nummura datu patēriņu

T Tumšais 27.06.2019

Kā var pierunāt paņemt vēl vienu numuru? Kādam loham jābūt, lai tam piekristu? Xd
protams, pārdevējam viss zbis, pieslēgums, apdrošināšana un telefons no viena loha. Mērķis pildās