www.sudzibas.lv BITE Krāpšana!

Bite - Krāpšana!

2018. Gada vasarā pārgāju uz biti, bija kaut kāda akcija, jo caur citu bites klientu kļuvu par bites klientu. No sākuma viss kārtībā maksāju tos eur 3.56, ja nemaldos. Tad laikam ejot sāka parādīties mistiskas summas, bijj Vācijā, ar Bite SIA sazinājos, brīdināju, izdarīju visu kā teica. Tad, protams, atnāk rēķins vairāk kā eur 9.00.
Atkārtoti devos uz Vāciju un izdarīju tieši to pašu, par aprīli nezinu kāpēc atnāk rēķins eur 40.01.
Skaidrs ir viens, nedomājot pāriešu uz tele2, paziņām problēmu nav un bitei liels fuj! Ne velti man teica, lai nepāreju uz biti...

07.05.2019

M Mego izmeklētājs 07.05.2019

Ir jāskatās kāds pieslēgums jums ir varbut tikai latvija plus bišķi ārzemes

Andris Sa 07.05.2019

Ar tele2 bus vel sliktak... Nem naudu par internetu kad datu paraide telefona ir vispar izslegta. Man ir bite par 3 eur tikai Latvija (vietejais 100), arzemes par atseviski naudu. Viss ok.

A AneteP1180 07.05.2019

Bet Tele2 es paņemu Jauniešiem un iz bezlimita internets gan LV, gan Eiropas valstīs un tu maksā noteiktu summu katru mēnesi. Man Bitei ir tas pats vietējais 100, cik sapratu, bet dati tika maz lietoti, kā arī , protams, ar Biti sazinājos. No sākuma arī likās ļoti izdevīgi kā studentam Bite ar maksu EUR 3.56 (ja nemaldos) , bet pēc šī incidenta sapratu, ka Tele2 būs izdevīgāk.

Tele2
Tarifu plāns Bezlimits Jauniešiem
Jauniešiem vecumā no 18 līdz 24 gadiem
Bezlimita zvani un SMS Latvijā un ceļojot Eiropā
Starptautiskie zvani un SMS no Latvijas uz Eiropu
Bezlimits internets Latvijā un no tiem 6 GB Eiropā

Falconxd 07.05.2019

Nekur nav bezlimita internets Eiropā :))

Pacco_al 07.05.2019

Nu tu ta kā atniņš muļķu zemē. Ielūkojies rēķinā, ka tās ir par summām, lasīt nemāki vairs par ko tās ir aprēķinātas? Un salīdzini ar pastāvošo tarifu, kuru abonē, Nesaprotu, kur ir problēma?
Visiem tikai mistiskas un nesaprotamas - izlasi rēķinu! Zoss!

A AneteP1180 07.05.2019

Viss ir izlasīts un pārskatīts.
Internets nemaz negāja otrajā izbraucienā uz Vāciju, tāpēc arī nesaprotu, kur kosmiskā summa radusies.
Pirms apsaukā citus, pārlasi sevis rakstīto, gudrīti!

J Jānis Vitkus 09.01.2020

Es jums piekrītu bite tiešām prasa lielas naudas šodien maksāju rēķinu man bija 50 eiro

Atvainojos, pārteicos.
Bet tas ir vairāk kā pietiekami, man personīgi.

Falconxd 07.05.2019

Bite jauniešiem, 5GB Eiropā, 1 gb mazāk nekā tele2, un 6 eur letak. Viss salidzinams interneta.
Ka arī, ja lieto pakalpojumu proporcionāli vairāk ārzemēs, neka LV, tad papildus samaksa gan bite, gan tele2
Partere, ari papildus maksa
Viss elementāri, ja izlasit ligumu, un pieslegt smadzenes

A AneteP1180 08.05.2019

Pati visu jau esmu izpētījusi un savu izvēli izdarījusi.

Andris Sa 13.05.2019

pec tam tikai neraksta seit ka tele2 ir sliktaks :D bet ta bus :D