www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Saņēmu mistisku sms, ka esmu kaut ko pieslēgusi un/vai abonējusi, lai gan neesmu.

Kā jau norādīts sms, zvanīju bite lai noskaidrotu kas tas vispār ir, jo sms paraksts ir "jūsu bite"

bite zvana laikā atbildēja ka neko nezin un var man tikai uzlikt aptuveni 30€ ierobežojumu rēķinam, lai gan man rēķins katru mēnesi ir 11,50€ kuru arī pieprasīju kā ierobežojumu (man pārējo vajadzētu tā pat vien, joka pēc viņiem samaksāt, vai?) .
Pašās sarunas beigās tikai, operators piedāvāja atslēgt kaut kādus google play maksas pakalpojumus, kurus nekad neesmu izmantojusi uz ko piekritu, lai tik neskaita atkal kaut ko mistisku klāt.

Pēc tam uzrakstīju arī e-pastu uz ko šodien saņēmu atbildi, ka šo mēness jau 2x ir šī summa pieskaitīta manam rēķinam un ka bite neko nevar darīt un ka viņi esot tikai starpnieks.

Neesmu viņiem prasījusi kā starpniekam veikt manā vārdā kaut kādus pasūtījumus un rīkoties ar maniem datiem, tāpēc uzskatu ka tas ir negodīgi ka viņi paši nevar sakārtot savu datu drošību un tā rezultātā jācieš ir man, jo no rēķina nost ņemt pat netaisas.

Kārtējo reizi, vienīgā iespēja ir šo nokārtot tikai tērējot manu laiku un nervus.

Kauns SIA "Bite Latvija"!

23.02.2019

C critical thinker 23.02.2019

diezgan haotisks apraksts. tad par limitiem, tad par vēl ko. tev ir abonējuma pagarinājums, tā ka ir bijis aktivizēts kaut kādā veidā. ja pilnīgi droši, ka tāds BEEplay nemūžam nav redzēts, nu jācīnās, lai Bite parāda datus, kur, kad pieslēgts.

L Lorena Melna 06.04.2019

Paldies