www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Divus gadus izmantoju tarifa plānus ar atlaidi. Pēkšņi lapā "mana Bīte” atklājг, ka atlaide ir zudusi un rēķins kļuvis daudz dārgāks. Uz jautājumu operatoram, kur ir atlaide? saņēmu atbildi, ka visas atlaides ir īslaicīgas... Līgumā nav norādīts termiņš vai informācija par to, ka atlaide uz laiku. Neviens uz šo jautājumu neatbildēja. Viņi pēkšņi nolēma mainīt līguma noteikumus. Nemaksāšu rēķinus, par līgumu ar nosacījumiem, kurus neesmu izvēlējies un neparakstījis, plānoju vērsties pie advokāta un iespējams tiesā.

06.01.2019

J

C critical thinker 06.01.2019

un jums tiešām šķiet, ka bitei līgums tā uzrakstīts, ka jūs tur dosities kaut kādā juridiskā karā? pašam vajag rūpīgāk lasīt.

M Mego izmeklētājs 07.01.2019

Parasti ir punkts ka tarifs var mainities

Pacco_al 09.01.2019

Jā un ir atrunāta informēšanas kārtība, parasti 30 dienas iepriekš publicējot mājas lapā, bet uz atlaidēm tas neattiecas, tās ir individuālas un klienta pašam ir jāseko līdzi, līdz kuram datumam ir šī atlaide. Līgums ir par standarta tarifu.

Pacco_al 09.01.2019

Patiesībā, tiešām atlaides nav mūžīgas, par to termiņu parasti informē tās piešķirot, jo līgums tiek parakstīts ar standarta cenu par tarifu. Jeb kurš jurists tev pateiks, ka atlaidei nav prasījuma tiesību un to nevar pieprasīt, ja uzņēmums to nevēlas sniegt.
Lai tev veicas ar juristu, tiesu utt varbūt vēl Tiesībsargam un Prezidentam uzraksti, ko tur daudz lai iet uz pilnu klapi.