www.sudzibas.lv BITE Krāpšana?!

Bite - Krāpšana?!

Biju paņēmis bites pieslēgumu tikai lai saglabātu numuru, lētākais tarifs - 3 Eur/mēn. It kā nauda, bet nekas traks. 2 gadus regulāri maksāju avansā pa 10-20 eur, lai lieki rēķini nekrīt uz nerviem.
Šonedēļ vuala pārsteigums..
Mana vaina - biju palaidis garām, ka avanss beidzies un ir izveidojies parāds 8 Eur un lieta jau incaso! Parādu piedzinēji zvana Tēvam un kaut ko draud par to ka jāatmaksā 15 Eur !
Tiešām, ļoti patīkama kompānija.

Šodien rozīnīte uz kūkas. Bite patvaļīgi ir nomainījusi pieslēguma veidu no 3 eur uz 7,.. ar kaut ko.
Vienreizēji.
Operatoru paštaisnums arī fascinējošs, MĒS VISUS BRĪDINĀJĀM KA MAINĪSIM TARIFU. Nu Dieva dēļ, mainiet, bet tad uz to starta variantu pa 2,-

Un vēl viena rozīne ir mājas lapa, kurā NEVAR pamainīt tarifu plānu, savukārt aizejot uz salonu un lūdzot nomainīt uz lētāko iespējamo, meitene pa visu salonu nobļaujas JUMS IR 4 KAVĒTI RĒĶINI, VISI KONTI UN DARBĪBAS BLOĶĒTI UN KAMĒR NESAMAKSĀSIET NEKO NEVAR MAINĪT.
Super sistēma. Neskatoties uz to ka ir parāds, kura rezultātā neko nevar mainīt, Bite pamanās nomainīt tarifu pret 150% dārgāku, un atceļ jebkādas iespējas to mainīt, turpinot katru mēnesi piestādīt rēķinus par pašu izvēlēto summu.

Nu kā lai To sauc, ja ne par krāpšanu.

Vispār izskatās interesanti un aizdomīgi, aizsūtīšu šīs penteres kopiju patērētāju aizsardzībai.

Paldies un ar cieņu,
Es.

P.s. Silti iesaku neielaisties sadarbībā ar šo Draudzīgo Biti.

C Chris L 14.07.2017

Damn right.
Par laimi šādas problēmas man nav bijušas, bet man arī vairs Bite nešķiet draudzīga.