www.sudzibas.lv BITE krapšana

Bite - krapšana

Sveiki! Man Bite atsūtīja pilnīgi neadekvātu rēķinu , jo parasti mēnesī bija padsmit euro, bet vienu mēnesi rēķins bija tuvu pie 70 euro un es nevarēju saprast kā tas iespējams tāpēc griezos pie pakalpojuma sniedzēja un interesanti, ka viņi arī to nevarēja izskaidrot. Ok pieņemu, ka biju izmantojis internetu pārsniedzot savu limitu, bet veicot aprēķinu man summa vienalga nesanāca pēc patērētā datu apjoma un rēķina tarifa. Pēc ilgām diskusijām ar IT specialistiem viņi atzina, ka ir kļūdījušies un rēķins ''nejauši'' ir lielāks par patērēto un piedāvaja atrēķināt daļu no summas...un tad rodas jautājums vai Jums arī nav licies ka rēķins par lielu ? Un cik regulāri tas tiek piekopts ? Un cik daudzi to pat nepamana?