www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Esmu uzticams BITES klients jau 5 gadus, bet šis jau man ir par daudz.Tātad paņēmām 3 telefonus ar līgumu uz 24 mēnešiem. Piedāvājumā bija normāla cena gan telefoniem, gan arī internetam un zvaniem. Internets katru mēnesi 2 kb. Bet tagad, sākot no 1. jūnija redz viņiem esot kaut kādi noteikti standarti vai prasības, ka var tikai 0,5 kb. Un cenas arī padārdzināja. Eu nu,, camoon, kādēļ tad man bija jāslēdz līgums? Es jutos droši ar šo summu un noteikumiem, bet ja var tik viegli mainīt šo visu.. Un nedod Dievs es nonemaksātu līgumā paredzētajā laikā summu, man sods, a viņu šādi izgājieni.. Bez sekām jau tas nepaliks, daudzi klienti izvēlēsies uzticamāku un izdevīgāku operatoru. Paldies Dievam man palikuši tikai 2 mēneši un tad bez vilcināšanās piee cita operatora!

P

Kolta 27.06.2017

Vai tiesām 2kb? Nopietni?