www.sudzibas.lv BITE krāpšana

Bite - krāpšana

Šodien 1 jūnija plkst.16.00 pēkšni bites operators man paziņo,ka mans kartes derīguma termiņš beidzies,un sarunas bites tīklā ari vairs nav iespējamas.Nesaprotot kā man rīkoties zvanu bites operatoram ,un jautāju ,kā tas var būt,ka nevaru vairs bites tīklā runāt,ja karti papildināju 8 maijā,tātad esmu samaksājusi par periodu līdz 8 jūnijam,bet šodien tikai 1 datums.Operatore man mēģina iegalvot,ka man bijusi izsūtīta informācija,ka jāgriežas Bites salonā,un jāreģistrē SIM karte,uz ko viņai atbildu,ka nekādu informāciju neesmu saņēmusi.Liek man uzgaidīt,un tad paziņo,ka tiešām man neesot izsūtīta informācija,un tā esot viņu kļūda.Tātad esmu vienkārši apkrāpta,jo paziņojuma man nav bijis un mans kredīts ko emu papildinājusi ir dzēsies un nav derīgs.Kādēļ Bite vervē cilvēkus pie sevis ar visādiem mega piedāvājumiem,ja nespēj tikt galā ar saviem solījumiem?Cik vēl cilvēku šodien palikuši bez sakariem?Spriežot pēc gaidīšanas ilgumai lai atbildētu operators-ļoooti daudz.Par savām neizdarībām ir jāatbild viņiem ,nevis man kā klientam ir jāpacieš viņu neizdarību sekas.

TasEsLV 01.06.2017

Nu un pēc tā ,ka pateica ,ka nav izsūtīta informācija nolika klausuli? Sūdzies PTAC ,ja neslēdz atpakaļ, jo šajā gadijumā viņu kļūda.

I Iveta Zandere 01.06.2017

Neko viņi atpakaļ neslēgs.Tā arī pateica,ka neko nevarot līdzēt.