www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Vēlos vērst Jūsu uzmanību telefona operatoram Bite. Aicinu vienmēr rūpīgi lasīt līgumus, citādi var sanākts tā kā man.
Pirms gada, kad es nolēmu pāriet no Bites uz Tele2, kā jau tas parasti notiek, Bite uzreiz zvanīja un piedāvāja savus pakalpojumus ar 50% atlaidi, un lai es palieku. Šis piedāvājums man izskatījās ļoti izdevīgs un es piekritu piedāvājumam.
Pirms nedēļas es atkārtoti mēģināju pāriet uz Tele2, un šoreiz Bites mēģinājums mani pārvilināt atpakaļ nenostrādāja. Pēc tam, kad pateicu, ka vēlos palikt pie Tele2, Bite man atsūtīja rēķinu uz 53,74 eur. Kad zvanīju lai noskaidrotu kā radies šāds cipars- izrādījās, ka jā pārej no Bites uz citu operātoru, tad ir jāatgriež visa saņemtā atlaide.
Tāpat vēlos vērst uzmanību, ka atlaide beidzās ar 1. janvāri!
Pie tam uz citu operātoru es nolēmu pāriet arī ne tāpat vien! Šādu lēmumu es pieņēmu pēc tam kad parakstīju līgumu ar Biti par BEZLIMITA mājas internetu uz 3 gadiem, kuram izrādījās 100GB limits. Jā aiziešu jāatmaksā būs 300 eur.
Morāle: vienmēr rūpīgi lasiet līgumus!

B

T Tong Po 07.02.2017

Tiešām esi licis/likusi savu parakstu kaut kur virsū? Parasti viņi tikai zvana un telefoniski pierunā palikt pie viņiem, saņemot labākus nosacījumus.
Jebkurā gadījumā, es ieteiktu šo jautājumu risināt caur PTAC, lai izvērtē vai nav nesamērīgi/netaisnīgi līguma nosacījumi. Sen tie laiki pagājuši, kad pārdevēji vai pakalpojumu sniedzēji drīkstēja darīt kā ienāk prātā. Tagad gan viņiem ir jāpierāda, ka līguma nosacījumi patiešām tikuši apspriesti. Nekādi "tipveida" vai "standarta" līgumi nestrādā.

BondsBonds 12.02.2017

Godīgi izklausas pēc lažas kantora!

L labs_cilveks 01.03.2017

Pilnīgi piekrītu, Bite palikusi par bezkaunīgu krāpnieku, atsūta kaut kādu īsziņu ja neizlasi un neatbildi pieliek 2 eur rēķinam Mazais mākonis