www.sudzibas.lv BITE krāpšana

Bite - krāpšana

Man ir pieslēgts tarifs 3.47 un pirms zvana un īsziņu nosūtīšanas uz ārzemēm, pieprasīju kredīta atlikumu, pēc zvana veikšanas un īsziņu nosūtīšanas atkārtoti pieprasīju kredīta atlikumu, tas izrādījas daudz mazāks nekā vajadze'ja būt, piezvanīju bites operatoram, lai noskaidrotu šo pārpratumu... bet nekā. operators paparsīja manu telefona numuru, PIN kodu, PUk kodu un sāka skatīties, kad pēdējo reizi pieprasīju kredīta atlikumu un manis nosaukto summu apstiprināja, cik maksas īsziņas nosūtīju un skaits sakrita bija 4 gb. , ari'sarunu laiks uz ārzemēm tika apstiprināts, ka norunāju tikai minūti kopā man bija jāsamaksā par pakalpojumu 0.51Ls, bet man noskaitīja 1.02Ls. Kad viss sakrita, lūdzu paskaidrojumu ko operators nevarēja sniegt un teicās, ka atzvanīs...... pēc minūtēm 15-20 arī atzvanīja un pateica man, ka kredīta atlikums pirms zvana un īsziņām uz ārzemēm ir bijis mazak.... bet es summu biju pierakstījusi, bez tam strādāju par grāmatvedi un ciparus arī bez pierakstīsānas lieliski atceros ... Rakstu, jo man riebjas krāpnieki un man negribas, lai ''cita kopmpānija" kā viņi sevi reklamē, apzog tautu. Esiet modri!!!

E

S smīkņa 30.04.2013

Bites mājaslapā ir iespēja bez maksas dabūt detalizētu sarunu izdruku, apskaties to. Gan jau, ka viss uzreiz paliks skaidrs.

U ulubele66 05.12.2013

Man ik pa laikam parādās rēķinā, ka es no sava telefona esmu veikusi paaugstinātas maksas zvanus uz 900... nummuriem un ja nebūtu nolikusi limitu, tad par bail iedomāties kāds būtu mans rēķins