www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Saņemu no bites zvanu par iespēju 2 mēnešus skatīties bezmaksas go3. Es saku, man nav laika pie tv sēdēt, ka nevēlos utt.. Ļoti nepatīkami ka uzbāžas. Piekritu tos divus mēnešus bez maksas. Ne reizi neieslēdzu go3, lai apskatītos, kas tur ir.. Pirms tam saglabāju bites nr, no kā man tika zvanīts. Zvana, zvana atkal, neceļu augšā, jo nepatīk ka nesaprot ar 1x ka nevēlos go3! Atnāk rēķins un rēķinā iekļauta summa, ka esmu piekritusi izmantot go3! Pēc šī saprotu, ja tu piekrīti bezmaksas uz 2 Mēneši, lai cilvēks liktu tevi mierā, tad pēc tam tev jāmaksā, ka neesi atteikusi bez maksas skatīšanos? Pie rēķina summa klāt. Neesmu apstiprinājusi ar savu parakstu, ka vēlos go3! Nomaksāšu, kas bite jānomaksā, un došos pie citas kompānijas. Un ieteikšu arī visiem savai ģimenei, draugiem, paziņām!

07.10.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 09.10.2023

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

I

N Nika I. 07.10.2023

Jā, rēķinus BITEI patīk piestādīt kaut arī pakalpojums nav sniegts.
Pievienojos tam, ka no šīs kompānijas labāk turēties pa gabalu.

A Aivis,1966 08.10.2023

Nevajag muldēt.Tās Jūsu unIlzes sūdzības ir slima sunīša murgi.Jo man ir viss pie Bites.Televizors,televīzija GO3.Planšete,telefons.Un es esmu apmierināts.Bet sievietes jau vienmēr ir noņaudējušās.Un tēlo svētās .

S Spuris 07.10.2023

Kamēr būs tādas aitas un auni tikmēr būs arī cirpēji.Lētticīgiepamuļķīši,pirms ko ņemiet iepazīstieties ar noteikumiem līdz galam.

Ja tu piekrīti bezmaksas uz 2 mēneši, tad jāskatās vēl 22 mēneši, bet par maksu!

S Simulators 08.10.2023

Viņiem arī, ja Tu atslēdz savu numuru mēneša sākumā tad tāpat Tev būs jāmaksā par pilnu mēnesi kaut vai neesi lietojis pakalpojumu vairs. Aizgāju pavisam prom no bites.

M Mārtiņš 09.10.2023

Tas tiesa nau labākais operātors!

K Kārlis Šteinbriks 10.10.2023

Šeit jau nu gan ir lieka sūdzība...Protams šis viss nav forši, bet ja piekritu pirmajiem mēnešiem - Tu automātiski piekrīti turpināt abonēšanu...Iesāku turpmāk iedziļināties līgumos arī tur kur ir ar maziem burtiem rakstīts