www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Bite ir krāpnieku kompānija. Dara un Sola jebko, lai cilvēks ar viņiem parakstītu līgumu. Konsultanti sniedz atšķirīgu informāciju uz vienu jautājumu. Zvanīju, jautāju par tarifu, viena konsultante Saka, ka būs atlaide tikai tad, ja paņemšu vēl kādu ierīci līzingā. Otra konsultante zvana tajā pašā dienā un Saka, ka nav jāņem nekāda ierīce, bet atlaide būs tāda pati arī bez termiņa līguma. Atnāk līgums un, protams, tur ir 2 gadu termiņš ar saistībām. Sūta līgumus ar Dpd kurjeru, cerot kā klients pat līgumu neizlasīs, jo tas jāparaksta it kā ātri kurjera klātbūtnē. Smieklīgākais, ka zvans uz bites info tālruni pat bite esošajiem klientiem maksā 29 centus - vai tas ir labs klientu atbalsts: d ar šādu attieksmi un stratēģiju klienti ar viņiem ilgi nepaliek vai atceļ līgumus uzreiz. Nevienam neiesaku šo operatoru, palasiet vēl sūdzības, kā viņi maldināja klientus ar go3 abonementiem. Lasiet līgumus uzmanīgi un atcerieties, ka distances līgumu varat atcelt 14 dienu laikā.

15.05.2023