www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Gribu brīdināt visus, kurš vēlas pariet pie Bites operatora, jūs ļoti nožēlosiet, jo operators bite jums liks samaksāt par to pakalpojumu, kuru neizmantojat, jo mana vecuma spēles nespēlēju, telefonā maksas filmas neskatos, bet laik pa laikam rēķinā tiek iekļauti mistiskie pakalpojumi, t. I. Krāpšanas politika. Gaidu, kad beigsies līguma termiņš. Nekaunas krāpt pensionārus!

02.01.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 02.01.2023

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt palīdzēt. Jauku dienu!

G

A Akmens888 02.01.2023

Vajag rakstīt un brīdināt cilvēkus lai neiet uz to biti vieni krāpnieki man eri grib lai pieslēdzu to nolādēto go3 jo es aizgāju atpakaļ pie iepriekšējā operatora un tur arī pieslēdza go3 par ļoti izdevīgu cenu un arī bite grib lai es pieslēdzu man taču 2go3 nevajag lai jums veicas