www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Šī gada aprīlī sazinājos ar biti telefoniski, jo vēlējos palielināt interneta lielumu telefonā, konsultants piedāvāja bezlimita internetu un izdevīgu go3 kuru varēšot bez maksas lietot 4 mēnešus un pārtraukt līgumu kad vēlēšos. Septembrī uzrakstu atteikumu no go3 līguma, mani informē, ka ir jāmaksā neizmantotā atlaides vērtība t. I 9.99 eiro par katru mēnesi no aprīļa līdz septembrim. Tas ir bez maksas... Reāli esmu dusmīga, kurjera atvesto līgumu protams nelasīju noticēju klientu centra operatoram, šobrīd apsveru domu iet pie cita operatora.

15.09.2022

J

M Max2020 15.09.2022

Jā tā ar to Go3 ir ļoti jāuzmanās nekad nedrīkst noslēgt līgumu uz īpašiem noteikumiem tāda diemžēl ir Bites komerprakse, bet tā dēļ mainīt operatoru nebūtu prātīgi ja vien protams tieši jums pakalpojumu kvalitāte ko bite sniedz ir ļoti neapmierinoša. Varu jums tikai ieteikt palikt pie bites jo attiecīgi man interneta ātrums ar viņiem ir visslābākais kopumā visā Liepājā salīdzinot ar visiem operatoriem tāpēc tā uzreiz mainīt operatoru nebūtu laba doma ja vien nav iemesls tam.

P PatiesiibasMeka 15.09.2022

Ar biti vispār jau no pirmās dienas jāuzmanās. Tāpat kā jau no seniem laikiem no viasat, kuru subprodukts tomēr ir tas visās malās bāztais go3.

M Max2020 15.09.2022

Nu jā tā ar to Biti ir. Hei ir tak super Tele2 ar biežāk sliktāku interneta ātrumu un hei ir arī LMT kurš ir diezgan dārgs pret to ko viņi sniedz klientiem kā pakalpojumu kvalitāte piemēram. Neredzu nekādu jēgu jums tie kas lieto Biti iet prom no viņiem protams to kas to var izdarīt bez nekādām problēmam. Protams ar viņiem ir jāuzmanās tāds ir Bites komercprakse visus kuri ir kautcik mazāk gudri apčakaret ar "super piedāvājumiem"

O Ojars Makgred 03.10.2022

Bite