www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Labdien!
Š. G. 11.04. Biju bites salonā alfā, lai pārslēgtu man esošo tel nr. Līgumu citam cilvēkam. Bites darbinieks pajautāja kāds operators ir manam telefona numuram un cik maksāju un piedāvāja mazāku rēķinu, ja pāriešu pie bites. Piekritu. Tad, kad deva parakstīt līgumu par telefona numuru pakalpojumiem, iedeva arī līgumu par go3. Teicu, ka man nevajag go3! Vairākas reizes.. Uz ko bites darbinieks man teica, ka savādāk nevar piešķirt atlaidi un ka par go3 man nebūs jāmaksā. Nākošajā dienā man piezvanīja mans operators un piedāvāja zemāku summu par pakalpojumu. Protams piekritu un paliku pie esošā operatora. To, ka gadījumā, ja nepāreju pie bites, man paliek aktīvs man nevajadzīgais go3 līgums, man netika teikts. Saņēmu rēķinu 5.99 eur par go3 pakalpojumiem, kurus neizmantoju un man nav vajadzīgi. Aizgāju uz bites salonu, kur pārslēdzu līgumu, no manis pieņēma sūdzību par situāciju. Šodien man atzvanīja un teica, ka līgums parakstīts un neko nevar darīt. Uz epastu bite atbildēja, ka viņi nevarot pārtraukt citu operatoru līgumu. Tātad,
noslēgt līgumu ar citu kompāniju var, bet pārtraukt nevar.. To, ka man bija jāinformē go3, par to, ka nepalikšu pie bites, darbinieks neteica. Tā lūk bite un go3 maldina cilvēkus!

25.05.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 26.05.2022

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

Good Intentions 26.05.2022

Operatoriem ir piegriezies saucamie pārgājeji, kuri gaida zvanu no esoša operatora līdz ar to piedāvā go3 vai kaut kāda veida "dāvanu" no kuras atteikties nesanāks.

S Spuris 26.05.2022

Kuru palīgskolu nepabeidzi ja nesaproti ko paskaidro mobilā operatora darbinieki par akcijām un t.t. ?