www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Periodiski, parādās mistiski rēķini, summas lielas. Kaut kādi abonementi vairāki, kur nekur nebiju pieslēgusi. Zvanīju, braucu, lai atslēdz, man paziņo pēc piecām dienām tik sāk strādāt atteikums, vai nav murgs, man vēl jāmaksā krāpniekiem veselu nedēļu.

27.04.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 28.04.2022

Labrīt!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

B bardaks100 27.04.2022

Piekrītu 100%! Un iesaku visiem apskatīt no kādiem mistiskiem abonentiem sastāv jūsu rēķins. Es atslēdzu 3 mistiskus pakalpojumus! Piem. biju maksājusi par ekrāna apdrošināšanu telefonam, kuram jau ir kādi 5 gadi! Reāli šiem viņu “pakalpojumiem” nav termiņa, ja neseko līdzi, tad tik maksā! Un atslēdzot tā pat vēl mēnesi jāmaksā! Drausmīgs kantoris, aizgāju no šī operatora un nekad vairs neatgriezīšos.