www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Svētdien gājām garām veikalam Bite, pamanīju vienu telefonu kuru vēlos iegādāties, iegājām iekšā, gribēju vienkārši viņu paskatīties ko arī izdarīju, un jau ejot prom, konsultants piegāja un jautā, kā palīdzēt, vīrs sāka sarunu ar viņu.
Tā kā esam tele2 klienti, jau ilgus gadus, gribēju tur arī iegādāties šo telefonu, bet bites konsultants pārliecināja, ka pie viņiem ir lētāk, un kā tas telefons ir palicis vēl tieši viens. Vins teica, ja mēs pāriesim ar numuriem pie bites mēs to telefonu varēsim iegādāties uz nomaksu.
Bet neviena vārda nebija, ka tikai pēc trīs mēnešu rēķinu samaksas pie viņiem tikai tad varēsim viņu paņemt.
Stundas 2 tur nostāvējam kamēr viņš visu centās ieskaidrot kā pie viņiem viss ir izdevīgi, ok piekrītam ar vienu numuru pie viņiem pārnākt.
Parakstīja vīrs līgumu un tt.
Vēl vajadzēja papildus ņemt go3 pakalpojumu, un austinas.
Līgums parakstīts
uz ko konsultants sāka, nu ok tad viss.
Es pilnīgi apstulbu. Tas ir kā? Es taču teicu, ka vēlos to telefonu un tikai tāpēc es tam visam piekritu.
Vīrs aizgāja atpakaļ un Saka, ka atsakās tad, uz ko konsultants atbild viss līgums parakstīts neko nevar darīt, tad būs jāmaksā liela soda nauda..
Cik nepateica.
Sarunājām ar tele2, ka mēs paliekam pie viņiem ok tur viss ok.
Bet.. Tagad ja vīrs nepārnāk pie viņiem, tad ir jāmaksā austiņu maksā 172 eiro (man viņas vispār nav vajadzīgas un arī neprasīju viņas)
vīrs teica atdos atpakaļ viņas.
Un ko bites konsultants atbildēja, ka nē, vai nu nākat pie viņiem ar numuru vai maksājiet 172 eiro.
Tas ir murgs..
Kaut kas pilnīgi neticams kā tā var apšmaukt.
Kapec uzreiz netika teikts, ka tikai pēc 3menešem, un priekškam tad teica ka pēdējais vēl ir palicis.
Itka viņš stāvēs 3menesus un gaidīs.
Nu īsāk sakot riebīga rīcība.

29.03.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 30.03.2022

Sveiki!
Žēl par Jūsu rūgto pieredzi. Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

I

Y Yulia Zashkina 13.02.2022