www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Krāpnieki. Divus mēnešus atpakaļ noformēju bērnam skolnieka tarifu. Piedāvāja izdevīgus nosacījumus jo pārgājām no tele2. Tagad atsūta to ka no marta man par šo tarifu būs jāmaksā 4 eiro vairāk. Klaji pārkāpjot noslēgto līgumu. Nāksies atkal iet uz tele2.

25.01.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 26.01.2022

Labrīt!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

V

B Bez vārda vārds 25.01.2022

Kaa var patikt šitā staigāšana... tak opredeļis beidzot ,kur būsi. Nejauc galvu bērnam, tiem darbiniekiem pie kā staigā nepārtraukti. Liecies mierā ar savām kapeikām, parasti tiem kam ir visvairāk naudas, tie ir lielie kapeiku žēlotāji.

V Vitvit 25.01.2022

Skatos lienīt ka tu esi baigi aktīva šeit komentāros.Pieļauju domu ka neesi sen savā kājstarpē vīrieti redzējusi vai vienkārši esi vientuļa neglīta babuļa ka nav ar ko citu sevi nodarbināt.Un ja iet runa par kapeiku skaitīšanu tad nu šinī gadījumā kapeiku pi..ji ir tieši bite un paaugstināt tarifu pa 85% nav kapeikas priekš manis.Tāpēc notīri zirnekļutīklu savā kājstarpē un izej beidzot arā cilvēkos moš kāds neglītenis atradīsies arī priekš tevis.

N ninjak 25.01.2022

tiesi tada pati problema

D Džigits2021 26.01.2022

Laimīgs klients ir tas, kam Bite ir jau vēsture - līgums lauzts vai beidzies, citāda kompānija, lai apkalpo savādos