www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Ar mani notika šāda veida krāpniecība no Bites puses. No bites atnāca sms, ka turpmāk pakalpojums uz kuru parakstījos - Carefizz Health Fitness, būs par maksu 3,2 eiro nedēļā…! Pirmkārt, pirmo reizi dzirdu par tādu pakalpojumu. Kad meklēju google, nekas tāds neparādās. Nekad neesmu tādu pakalpojumu apstiprinājusi, kur nu vēl par maksu. Kad zvanīju operatorei, viņa teica, ka zina, par ko ir runa. Bet izplūda kaut kādos attaisnojumos, ka uz šādiem pakalpojumiem ir iespējams parakstīties, pašam par to pat nenojaušot! Kaut kā internetā uzejot uz saites. Haha, vini laikam cilvēkus par muļķiem uzskata. Un viņa man Saka, ka bitei ar to neesot nekāds sakars, bet viņiem esot pienākums par to paziņot sms. Izrādās, jau divas nedēļas man esot novilkta nauda, bet paziņoja viņi man tikai tagad. Īstākais krāpniecības kantoris. Fui, ku pretīgi palika. Un kaut kas tāds notiek acu priekšā.

24.01.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 24.01.2022

Sveicināts, Andri!
Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam risināt problēmu. Jauku dienu!

E eksperts1 24.01.2022

Pats taču vainīgs, ka tālruņa numuru dod pa labi un pa kreisi. Pakalpojums pats par sevi nevar tikt abonētās, to izdari tikai Tu!

J Jevgenijs_SM 17.06.2022

Tomēr, izradās ka var.

S Sanita Ukavica 12.02.2022

Bite KRĀPJAS
Kad meklēju google, nekas tāds neparādās.
Nekad neesmu tādu pakalpojumu apstiprinājusi, kur nu vēl par maksu.
Griezos BItes centrā, man teica ka viņi neko nezinot, bet rēķinu jau piestāda BITE!
Kauns BITES pakalpojuma sniedzējiem!

G gomos 11.12.2022

Man bija tas pats,samaksāju par to 20€ mēnesī. Gāju pie opertora,kur man nobloķēja to pakalpojumu.