www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Bite mēdz zvanīt saviem klientiem un piedāvāt dažādus pakalpojumus un preces. Tā es saņēmu zvanu par go3 televīziju. Centās mani pierunāt, teica tas ir izmēģinājums līdz gada beigām man nekas nebūs jāmaksā, kāpēc gan lai neizmantotu šādu iespēju. Patiks varēsiet lietot tālāk, ja nē vsrat bites kontā paši atslēgt. Pat īsti nebiju izmantojusi to televīziju, jo mums ir cita. Kad pienāca gada beigas, vēlējos atslēgt. Pati to nevarēju izdarīt. Rakstīju uz norādīto e-pastu, kas par vainu, lūdzu atslēgt. Izrādās man ir līgums uz 2 gadiem. Lai slēgtu man jāraksta iesniegums. Tātad man jābrauc uz kādu viņu filiāli un vēl nan par līguma laušanu jāmaksā.

30.12.2020

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 11.01.2021

Sveiki!
Atteikties no pakalpojumiem ir iespējams arī attālināti, rakstot uz [email protected].
Lūdzam sazināties ar mums, lai kolēģi palīdzētu tikt skaidrība ar Jūsu situāciju.
Paldies!

A andris 30.12.2020

Es ari tiku apzvanīts, mānīšanās vien ir.

S Sniegpārsliņa 30.12.2020

Galvenais, ka visu var pieslēgt pa telefonu ar debīlu paroli, bet atslēgt nevar. Šajos Covid laikos un svētku priekšvakarā man ar mazu bērnu jādodas uz viņu filiāli.

S Sniegpārsliņa 30.12.2020

Domāju, ka daudziem cilvēkiem šī gada beigās būs nepatīkams pārsteigums.
Bite laikam labi nopelnīs gada beigās par katru lauzto līgumu.