www.sudzibas.lv BITE krāpšana

Bite - krāpšana

BITE ir krāpnieku firma.
Ņemot modēmu un izvēloties tarifu plānu ar pieslēgumu man Bites pārstāve ieteica ņemt tarifu plānu MINI, kurā tika paredzēts izmantoto baitu limits 400 mb.
Noskaidrojot to, ka es esmu ļoti nepieredzējis interneta lietotājs un vienīgais, kas mani interesē ir palasīt avīzes un noskatīties ziņas. Tā apgalvoja, ka es šos piedāvātos baitus nekad neizmantošot, jo tie tiekot skaitīti tikai no lejupielādējamās informācijas.
Neko īpaši nesatraucoties es arī lietoju internetu visai minimāli.
Mēneša beigās mani pārsteidza rēķins par 154. ls (desmit latu vietā).
Izrādās šī summa esot saskaitīta par it kā pārtērētajiem baitiem, kas ir izrādījušies ļoti, ļoti dārgi.
Arī tas, ka uz rēķina bija rakstīts, ka rēķina limits ir 30 latu, Bitei izrādās nebija saistoši, jo līgumā maziem burtiņiem esot bijis rakstīts, ka limitu uzlikt viņiem ir tiesības, bet ne pienākums. Manā gadījumā viņi savas tiesības neesot izmantojuši.
Līdz ar to šis uzraksts uz rēķina par limitu ir bijis klaji dezinformējošs.
Uz maniem lūgumiem šo nepamatoto rēķinu anulēt un pārslēgt manu abonentu uz tarifu plānu Standarts, Bites darbinieki neatsaucās un nereaģēja. Vēlāk formāli atrakstijās, ka esot šo parādu jau pārdevuši.
Es šo summu maksāt atteicos un pārtraucu attiecības ar šo firmu.
Pēc trīs gadiem man atnāca rēķins no parādu piedziņas firmas Sergel, kurā šis krāpnieciskais bites rēķins (154 ls) jau bija izaudzis līdz 425 ls.
Ja mums būtu tiesiska valsts, tad šāda krāpšana un laupīšana tiktu sodīta ar cietumsodu, bet šajā valstī tā ir padarīta likumīga un likumsakarīga, jo ir darīta mērķtiecīgi un apzināti.

T Točno 08.09.2011

Točno, tā ir vistiešākā appišana!Citiem poeratoriem par 5 GB ir jāmaksā Ls.6!

R rojs2 09.09.2011

Kurā gadā tas tā bija? Man gan aŗi bite ne visai, lietoju viņu standart plānu, kas ir 15 GB. Laukos ļoti lēns... nu, pilsētā ir normāls. Bet vajadzēja sekot līdzi, kas rakstīts viņu lapā - tev bija iespējas pieslēgt opciju, lai pēc noteiktā apjoma iztērēšanas tiktu samazināts ātrums nevis likts maksāt par megabaitiem.

S semo 09.09.2011

Man arī ir BITE i-nets (''ļoti ātrs'') un 3 telefoni.
I-netas negāja, nolēmu aiznest uz garantijas remontu- pārdevēja to medemu ļurkāja, ļurkāja, līdz izlauza ārā un pateica- SALAUZTS! :o un ka man tagad jāpērk jauns vai jāmaksā par remontu- protams, sataisīju haju un dabūju vietā jaunu modemu. Tur jau gan pašas pārdevējas vaina.. Bet, šo 2 gadu laikā man ir dzelzs nervi lēnā i-neta dēļ :D

S SVIESTS 06.10.2011

Taadi vinji ir - ka tik app... vareetu !!! Nevienam neiesaku to i-netu njemt - mozgajobka GARANTEETA !!! Es ar uz shameejiem uzkjeeros ... Labi veel ka neaiznesu praktiski jaunu datoru uz remontu - tur tak smietos lociidamies ... Tagad man Triatel i-nets : viss iet chikiniekaa - esmu ljoti apmierinaats un tos Bites murgus vairs pat negribas atcereeties ...