www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Es iegādājos Rīgā, Bites pakalpojumu centrā Vodofone Bites priekšapmaksas interneta modēmu un SIM karti tam. Telefona Nr. SIM ir 27627016. Es to iegādājos tieši darbam uz laukiem Virbu pagastā. Naktīs tas darbojās, bet dienā pārvērtās par īstu nervu bojātāju un stresa radītāju. Viņš īslaicīgi atrada pieslēgumu, saslēdzās, bet kad sāku ko meklēt tad atslēdzās. Pēc vairākiem šādiem ļoti kaitinošiem pieslēgumiem-atslēgumiem tas pārstāja savienoties vispār un tā katru dienu no 1. līdz 5. augustam. Kad sazinājos ar operātoru un lūdzu palīdzību, viņš katru reizi man stāstīja ka ir bojāts mans dators, lika mainīt USB ligzdas, tad pārinstalēt modēmu, tad restartēt datoru. Naktīs tas nebija bojāts, tikai dienā un arī pašlaik šeit Rīgā tas atkal nav bojāts, jo es sūdzību rakstu no tā, izmantojot to pašu Bites priekšapmaksas internrtu, kurš Virbos man nestrādāja. Pie kam pārklājums man visu laiku uzrādīja 4 vai 5 stabiņus. Tā ir nekaunīga cilvēku āzēšana un melošana klientiem, ne palīdzības sniegšana un problēmu risināšana. Nu man nāksies šo modemu kopa ar SIM karti izmest un iegādāties cita operātora pakalpojumu, jo ar meļiem un blēžiem es nevēlos sadarboties.

J

T ToJānis 05.08.2011

Tu varēji ar to pašu modēmu pārslēgt līgumu par pēcapmaksas internetu, un viss nokārtosies.