www.sudzibas.lv BITE krāpšana

Bite - krāpšana

Sveicināti! Gribu brīdinat visus par Bites krāpšanu!
Es pieslēdzu bite parunāsim pirms braucu uz Norvēģiju... biju tur 6 nedēļas. Nu lūk, kad jūs ņemat pieslēgumu jums Bites salonā saka ka kredīta limits ir 45ls, jūs saņemsiet sms, kad tuvosities šim limitam.
Sūdzība ir tada, ka es saņemu izziņu tikai 1 reizi, kad limits bija jau sasniedzis 100%, pietam es vēl varēju sazināties ar citiem. Jāņem vērā, ka zvans man maksāja 0.35sant/min. Es runāju varbūt, tikai varbūt - 2 stundas un aizsūtiju aptuveni līdz 50 sms! Man rēķins atgriežoties mājās bija 97ls!!! Kā interesanti var pārsniegt limitu 2 reizes vairāk??? Priekskam tad tas limits ir nepieciešams?
Gāju tāpēc skaidroties. Man atbildēja: "tas, tāpēc lai ja man esot kas ļoti svarīgs sakāms, lai varu to pateikt" !!! :D tāds bija paskaidrojums, pilniigs apsurds!!! Tāpēc neiesaku tagad nevienam, kas brauc uz ārzemēm atpūsties, vai pastrādāt neņemat pieslēgumu Bite Latvija!!! Arī es pazīstamajiem ārzemēs to neiesaku, un visi pārsvarā izmanto tele2!!!
Ņemat vērā manu komentāru un neiekrītiet!!! ;)

A Aina 06.12.2010

Kādas muļķības. Esmu Bitē jau daudzus gadus un nekādu problēmu man nav bijis. Visa mana ģimene un draugi ir pie Bites. Neviens ne reizi nav žēlojies par aut kādām problēmām. Mēs esam ļoti apmierināti ar Bites pieslēgumu. Bet par TELE 2 ir gan drausmīgi drausmīga pieredze.Bet, par braucieniem uz ārzemēm...Jebkurš operators, atrodoties ārzemēs, ir dārgs un vēl dārgāks. Vispirms ir jāgriežas personīgi pie operatora Latvijā un jāpiefiksē rakstiska vienošanās. Un nebūs problēmu.

P paldies 06.12.2010

gan Bite, gan Tele2, gan lmt - ar visiem ir bijusas probleemas:D

R R 07.12.2010

Biju aizbraucis uz nedelju uz Italiju ar Bites pieslegumu "Bite Parunāsim" i zvaniju i sms sutiju - viss pec tarifiem un viss pa smuko :) gan zvanu kvalitate laba limeni gan zona perfekta gan te gan arzemes

I Ilze 07.12.2010

Cik mana pieredze rāda, tad šie lielie rēķini parādās, ja jūs ceļojat ar kuģi vai prāmi, jo uz kuģiem un prāmjiem tarifs dubultojas vai pat trīskāršojas!
Vislabākais variants atrodoties ārzemēs izmantot kāda vietējā operatora priekšapmaksas pakalpojumus!

C c 07.12.2010

pilnigi piekritu man bija tapat ar bite!!!

S sigita 07.12.2010

nu nedomāju gan!
man ir BITE un ir SUPER!
nav ko bazarēt 2 stundas ārzemēs un sūtīt 50 sms!
jo tas maksā ļoti lielu naudu!

V Vārna 08.12.2010

Nav skaidrs par ko ir sūdzība.Par to ka tu pats nesaproti, cik daudz drīksti runāt?Tad jau tev vajag priekšapmaksas karti.

R R 09.12.2010

.. vai ari saata sajutu un sapratu :) es to rekomendeju no sirds

V Vitālijs 03.01.2011

Mani arī sūdzības uz BITE-
Zvanīju no Bites numura uz tadu pašu Bites numuru Latvijā pierobežas teritorijā ar Baltkrieviju. Tātad tarifam jābūt 0.00 Ls/min Bites tiklā. Īsziņu par tarifu maiņu neesmu saņemis. Bet atnāca rēķins 136, 99 LS!! Un nevaru ar viņiem sarunāties. Sāka, ka vienalga jāmaksā. Bija Limits 50 LVL. Brīdinājumu par limita pārsniegšanu es neesmu saņēmis, bet izejošie zvani bija atslēgti tikai pēc 136, 99 Ls summas(ieskaitot PVN) sasniegšanas.

R Reja 27.01.2011

Mans kredītlimits ir 40Ls. Vienu menesi nesamaksāju aptuveni trīs latus līdz paredzētajam termiņam. Atnāca sms, par to ka pakalpujumu atslēgs. Interesanti ka 3 lati ir vairāk nekā40 lati.

A aicis 27.01.2011

Zvanot jāpārliecinās, ka uz displeja ir rakstīts Bite.Un vispār pierobežā dzīvojot ir jālieto manuālā tīkla izvēle, nevis automātiskā.

X xpuika 10.01.2013

tie kas te sūdzas stulbi ja esat pajoliņš un nemāki lietot telefonu vai operatora piedāvātās iespējas tad iebāz savu tupo galvu podā un norauj ūdeni...

G G.bons 17.01.2013

Ej, Xpuika! Tu pats esi stulbs. Atvaļinies no Bites un ej par sētnieku, vismaz cienījams darbs būs, nevis sūdu rakstīšana un sava darbadevēja dirsas laizīšana!

Vienkārši BESĪ tie Bites darbinieku komentāri visos sliktajos rakstos!
Sakiet lūdzu, vai cilvēks, kuru viss apmierina rakāsies pa sudzibas.lv un ar putām uz lūpām komentēs visu pēc kārtas, noliedzot sliktās atsauksmes un apdirsot citus operatorus, protams ka NĒ! To var darīt tikai algoti Bites cilvēki un ar tik lētām metodēm. Uz katru rakstu Bitei vienmēr ir savi aizstāvji - smieklīgi! Vai tiešām ticat ka Bitei tik daudz lietotāji, cik te rakstītāji? :)))
Piekrītu autoram, ka Bite ir viens liells mēsls ar maldinošām reklāmām un piedāvājumiem, kas pēc tam izrādās nepatiesi!
Pašam man nācās saskarties gan ar LMT, gan ar Tele2, gan ar Biti. Izņemot pēdējo operatoru - citiem pretenzijas nav, protams kādreiz gadās kādas ķibeles, bet vienmēr vissu var atrisināt. Bites gadījumā darbinieki skaidrojot, kas ir "ļaunprātīga izmantošana" izvēlas apsurdus pamatojumus, domājot ka klienti ir āži, kas visu sagremos. Un kad pašiem juridiski paskaidroju, ka Bite maldina klientus, tad stāv un blēnž, čukst ka piekrīt, bet neko nevar izdarīt.

SILTI NEIESAKU ŠO NEPROFESIONĀĻU BARIŅU!!!

X xpuika 17.01.2013

Eu G.bons !!!

kur tu dzīvo cik dziļos laukos ? gribētu tevi satikt !!!